نسخه چاپي
1398/10/24 :: ١٠:٥٤ 
پیام رهبر انقلاب درپی مشکلات سیل در جنوب شرق کشور

دولت و مردم هرچه بیشتر به یاری سیل‌زدگان بشتابند

رهبر انقلاب، در پیامی دستگاه‌های دولتی و مجموعه‌های مردمی را به یاری هرچه بیشترِ سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان و برخی نقاط جنوب شرق کشور‏، فراخواندند.

دولت و مردم هرچه بیشتر به یاری سیل‌زدگان بشتابند

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، به نقل از خبرگزاری صداوسیما، رهبر انقلاب، درپی مشکلات پدید آمده از بارندگی‌های شدید در سیستان و بلوچستان و برخی نقاط جنوب شرقی کشور، در پیامی دستگاه‌های دولتی و مجموعه‌های مردمی را به یاری هرچه بیشتر مردم آن مناطق فراخواندند. متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

بارندگی‌های شدید در استان سیستان و بلوچستان و برخی نقاط دیگر در جنوب شرقی کشور که به آب‌گرفتگی مشکل‌ساز برای مردم و در مواردی ویرانگر و خسارت‌بار انجامیده است، ایجاب می‌کند که در کنار خدمات‌رسانی قابل تقدیری که تاکنون صورت گرفته است، دستگاه‌های دولتی و مجموعه‌های مردمی هرچه بیشتر به یاری مردم عزیز آن سامان شتافته از وقوع خسارت‌های بیشتر جلوگیری نمایند.
از خداوند متعال خیر و برکت ماندگار برای همگان مسألت میکنم.
 

سیّدعلی خامنه‌ای
۲۳ دی ۱۳۹۸

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 716289

  • بازديدکنندگان امروز : 1260

  • کل بازديدکنندگان : 1862565

پیوندها