نسخه چاپي
1398/10/24 :: ١٥:٠١ 

دهه فجر امسال با توجه به توطئه‌های اخیر دشمنان دارای ویژگی خاصی است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه ملت غیور و بصیر هرگز پشت رهبری را خالی نخواهد کرد، گفت: دهه فجر امسال با توجه به توطئه‌های اخیر دشمنان دارای ویژگی خاصی است.

دهه فجر امسال با توجه به توطئه‌های اخیر دشمنان دارای ویژگی خاصی است

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ورامین، حجت‌الاسلام‌ سید محسن محمودی عصر دوشنبه در جلسه کارگروه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان ورامین با اشاره به تشکیل کارگروههای برگزاری مراسم دهه فجر بیان کرد: لازم است مسؤولان کارگروهها با برنامه ریزی لازم در اجرای پرشور مراسم دهه مبارک فجر و ایجاد شور و نشاط در جامعه تلاش کافی داشته باشند.

وی دهه فجر امسال را با توجه به توطئه‌های اخیر دشمنان دارای ویژگی خاص دانست و ادامه داد: کمیته‌های بسیج، ایثارگران، اصناف، فرهنگی هنری و تربیت بدنی به ترتیب با مسؤولیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، اداره صمت، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره ورزش و جوانان در ستاد دهه فجر امسال فعالیت و خدمات رسانی خواهند کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود:کارگروههای کارگری و دانش آموزی، بانوان، روستایی و عشایری با مسؤولیت جهاد کشاورزی،کمیته‌های دانشجویی، مساجد و تشکل‌های اسلامی و کودک و نوجوان با مسؤولیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کارگروههای ارتباطات و اطلاع رسانی، همیاری و تشکل‌های مردمی با مسؤولیت کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) از دیگر کمیته‌های فعال در این ستاد محسوب می‌شوند.

حجت الاسلام محمودی با اشاره به اهمیت وظایف کمیته‌ها خاطرنشان کرد: اداره ورزش و جوانان، دانشگاه و آموزش و پرورش در دهه فجر امسال مسؤولیت خطیری دارند چرا که مخاطبان آن‌ها بیشتر جوانان هستند و در همین راستا با شکل گیری به موقع این کمیته‌ها انتظار می‌رود دهه فجر باشکوه‌تری نسبت به سال قبل شاهد باشیم.

وی با تأکید بر اینکه تا دشمن استکباری وجود دارد فتنه در کشور تمام نمی‌شود، تصریح کرد: ملت غیور و بصیر هرگز پشت رهبری را خالی نخواهد کرد و با توجه به نقش زشت سفیر انگلیس در تحرکات ضد انقلابی اخیر اخراج وی کمترین انتظار مردم‌ از دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران است.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 712219

  • بازديدکنندگان امروز : 955

  • کل بازديدکنندگان : 1852241

پیوندها