نسخه چاپي
1398/10/24 :: ٠٩:٥٥ 

۲۲ کارگروه دهه فجر انقلاب اسلامی در کرمانشاه تشکیل شد

سروری از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با ۲۲ کارگروه در جلسه دهه فجر برنامه‌ریزی خود را آغاز کرده است.

۲۲ کارگروه دهه فجر انقلاب اسلامی در کرمانشاه تشکیل شد

 به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، عباس سروری، در اولین جلسه برگزاری دهه فجر بیان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حمایت خود را از اقدامات ارزشمند سپاه در پاسخ قاطع به جنایتکاران حمله تروریستی با انجام اقدام موشکی که سبب شد آمریکا جای خود میخ‌کوب شود را اعلام می‌کند.
وی افزود: درخصوص سانحه هواپیمایی اوکراینی سردار حاجی‌زاده و سردار سلامی مسئولیت این حادثه را پذیرفتند و البته مردم پشتیبان این سرداران هستند.
سروری درخصوص برنامه‌های دهه فجر در استان گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با ۲۲ کارگروه در ستاد دهه فجر برنامه‌ریزی خود را آغاز کرده است.
وی با اشاره به اهداف امپراتوری رسانه‌ای استکبار و صهیونیست برای براندازی نظام گفت: ما در این موقعیت و شرایط باید برای دفاع از حق و آرمان‌ها و خون پاک شهدا به پا خیزیم چراکه هدف امپراطوری رسانه‌ای آمریکا ایجاد خفقان سیاسی است.
سروری افزود: امروز شاهدیم که آمریکا با ترس در برابر ایران زانو می‌زند و این نیز دستاوردی دیگر برای انقلاب است و باید در جلسه دهه فجر اعلام شود و برای ایجاد تغییر در فضای کشور ناشی از تألمات روحی مردم باید فضاسازی خوبی از سوی مطبوعات در دهه فجر انجام شود.
وی تأکید کرد: کارگروه دهه فجر باید برنامه‌های طراز انقلاب اسلامی را معرفی و ارائه کند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 712621

  • بازديدکنندگان امروز : 123

  • کل بازديدکنندگان : 1853030

پیوندها