نسخه چاپي
1398/10/24 :: ٠٩:٤٧ 

انقلاب اسلامی نشان داد که می شود به آمریکا سیلی زد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد با اشاره بیداری کشورهای منطقه در پرتو انقلاب اسلامی ایران، گفت: این انقلاب نشان داد که می‌شود به آمریکا سیلی زد.

انقلاب اسلامی نشان داد که می شود به آمریکا سیلی زد

به گزارش  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد ، حجت‌الاسلام محمد فخرالدینی در جمع مسؤولین کمیته‌های کارگروه دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان اردکان بابیان اینکه انقلاب اسلامی ایران مقدمه ظهور امام زمان (عج) است، گفت: این انقلاب موهبتی الهی است و دشمنان هم می‌خواهند که این انقلاب سر راهشان نباشد.

وی افزود: همان‌گونه که انقلاب اسلامی ما چهلمین سالگرد خود را پشت سر گذاشت می‌بینیم که کشورهای مختلف از استکبار جهانی جدا می‌شوند و با شهادت سردار سلیمانی، مصوبه اخراج نظامیان آمریکایی از عراق کلید خورد و سایر کشورهای منطقه نیز اعلام کرده‌اند که آمریکایی‌ها را از خاک خود بیرون می‌کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: این درس را انقلاب اسلامی به دنیا داده است و بعد از جنگ جهانی دوم، حقیقتاً این انقلاب نشان داد که می‌شود به آمریکا سیلی زد.

وی بابیان اینکه انقلاب ما، انقلاب معنویت، ایثار و امداد الهی است، گفت: در برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر باید هدف و پیام شهدا را تبیین کنیم و با توجه به اینکه اکثریت مخاطبان ما جوانانی هستند که دوران انقلاب را درک نکرده‌اند و باوجود تبلیغات گسترده دشمن برای عدم آگاهی این قشر از جامعه وظیفه ما در این راستا سنگین‌تر است و نسل جوان باید ستمکاری و ظلم استکبار علیه ملت ایران را بشناسند.

حجت‌الاسلام محمد فخرالدینی در پایان با اشاره به لزوم حضور مردم در کنار کمیته‌های دهه فجر، افزود: حضور خودجوش مردمی در برنامه‌ها مورد انتظار است چراکه حضور مردم در برنامه‌های دهه فجر به‌ویژه راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن موجب هم‌افزایی، تقویت وحدت ملی و حضور پرشور مردم درصحنه انتخابات آینده است.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 712644

  • بازديدکنندگان امروز : 150

  • کل بازديدکنندگان : 1853057

پیوندها