نسخه چاپي
1398/10/09 :: ٠٨:٣٢ 

روزی که سیاست لبخند کذایی دیگر پاسخگو نبود

نهمین روز از زمستان یادآور بهاری است که در آن گل‌ها می‌شکفند و زمین دوباره زنده می‌شود. اما در این احیاء طبیعت دیگر سبزی خار‌ها برای گل‌های نسترن و نسرین و یاسمن هیچ رنگی ندارد.

روزی که سیاست لبخند کذایی دیگر پاسخگو نبود

آهسته آهسته نهمین روز زمستان فرا می‌رسد. روزی گرم در ماهی سرد از سال؛ و امسال دهمین سالگرد آن روز دل‌انگیز گرم است. روز بیداری و هوشیاری مردمی که هرگز حتی با گذشت نزدیک به یک دهه، فریب سیاست لبخند کذاب و کذایی سیاستمداران نامقدس را نخوردند و همه با هم یکپارچه گفتند که ما دیگر اعتماد و اطمینانی به گروهی که تکلیفش با خودش و مردم مشخص نیست، نخواهیم داشت. جناح افراد به ظاهر موجه، ولی در باطن مریض. جناح سبز نامقدسی که حتی درمیان جبهه‌ی موافقینش هم حنایش دیگر رنگ و لعابی ندارد.

نهمین روز از زمستان یادآور بهاری است که در آن گل‌ها می‌شکفند و زمین دوباره زنده می‌شود. اما در این احیاء طبیعت دیگر سبزی خار‌ها برای گل‌های نسترن و نسرین و یاسمن هیچ رنگی ندارد. دیگر ملت ایران نمی‌خواهند کسانی که یک عمر وقت کشور را صرف حیف و میل کردن بیت المال و امیال نفسانی خویش کرده‌اند در عرصه‌ی سیاست ببینند.

در نهم دی ماه تاریخ مصرف افیون سبز برای همیشه در تارک سیاسی کشور منقضی اعلام شد و مردم  در همه حال این روز را به عنوان روز پیروزی به یاد می‌آورند. روزی که فریاد‌های بی‌رمق یک سیاستمدار تاریخ مصرف گذشته و لبخند‌های کذایی هم قطارانش دیگر برای ملت اعتباری نداشت و نخواهد داشت. باری یکبار دیگر ملت هم‌صدا متحد شدند و با حضور پرشور و انقلابی خود جلو روبهان مکار زمانه ایستادند و قاطعانه گفتند نه! ما دیگر سبزی برگ‌های نورسیده‌ی بهار را با سبزی لجنزاران و باتلاق‌های خونین اشتباه نخواهیم گرفت و چنین افراد معلوم الحالی دیگر در عرصه‌ی سیاست جایی نخواهند داشت.

 و اکنون حتی بعید است اربابان مزدور غربی‌شان برای این سیاستمداران بدنام تاریخ مصرف گذشته حتی تره‌ای خرد کنند؛ و این است غروب مستکبرانی که گمان می‌کردند هر سازی بزنند ملت باید برایشان خوش رقصی کنند، ولی دیدیم که لوکوموتیو هوشیاری ملت چه ساده و بدون ذره‌ای تردید از روی جمهور مزدوران مستکبر جناح شیاطین گذشت و هست و نیست‌شان را به موزه‌های عبرت تاریخ سپرد؛ و همبستگی ملی تنها رمز پیروزی در برابر هر گونه شیطنت است که این را مردم به نیکی می‌دانند.

روز ۹ دی پاسداشت وحدت و همبستگی ملتی است که هیچ گاه در بزنگاه‌های مختلف انقلاب پا پس نکشیدند و همواره یار و یاور انقلاب و رهبری بودند. مردمی که علیرغم شرایط سخت و دشوار اقتصادی، تحریم‌ها و برخی ناملایمات مثل کوه استوار و با ایمان و همیشه امیدوار، سر عهد و آرمان‌هایی که با بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب اسلامی داشتند، بدون کوچکترین چشمداشتی ایستادند و خواهند ماند.

آری یوم الله ۹ دی در تاریخ این مرز و بوم برای همیشه ثبت شد و به گواه تاریخ، اگر نامحرمان و بیگانگان وسوسه شوند و به دنبال منافع و مطامعی در این آب و خاک اسلامی باشند، خواهند فهمید تکلیف‌شان با مردم متعهدی است که هرگز گستاخی و حرمت‌شکنی را بی‌پاسخ نخواهند گذاشت.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 647369

  • بازديدکنندگان امروز : 640

  • کل بازديدکنندگان : 1415502

پیوندها