نسخه چاپي
1398/09/12 :: ٠٨:٠٦ 

ادامه راهپیمایی‌های بازگشت تا تحقق همه اهداف/ البطش: نبرد با اشغالگران پایان نیافته است

هیئت عالی ملی راهپیمایی‌های بازگشت و شکستن محاصره بر ادامه این راهپیمایی‌ها با ماهیت مسالمت آمیز آن تاکید کرد و خواستار مشارکت گسترده قشرهای مختلف مردم فلسطین در راهپیمایی جمعه آینده شد که نام آن جمعه «راهپیمایی استمرار دارد»، اعلام شده است.

ادامه راهپیمایی‌های بازگشت تا تحقق همه اهداف/ البطش: نبرد با اشغالگران پایان نیافته است

به گزارش پایگاه فلسطین الیوم، هیئت عالی ملی راهپیمایی‌های بازگشت و شکستن محاصره امروز دوشنبه نشست دوره‌ای خود را برگزار کرد که طی آن بسیاری از مسائل مهم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

هیئت عالی ملی راهپیمایی‌های بازگشت و شکستن محاصره با درود و سلام به ارواح شهدای فلسطینی و آرزوی شفای عاجل برای مجروحان و آزادی اسیران دربند اشغالگران قدس بر ادامه راهپیمایی‌های بازگشت و ابزارهای مسالمت آمیز آن به عنوان یک مرحله مبارزاتی از مراحل مبارزه مستمر ملت فلسطین تا تحقق پیروزی با رفتن اشغالگران تاکید کرد.

این هیئت از قشرهای مختلف ملت فلسطین دعوت کرد در راهپیمایی جمعه آینده با عنوان راهپیمایی استمرار دارد، به طور گسترده مشارکت کنند.

هیئت عالی ملی راهپیمایی‌های بازگشت و شکستن محاصره با دعوت از رسانه‌ها برای پوشش راهپیمایی جمعه هفته پیش رو از قشرهای مختلف مردم که در راهپیمایی شرکت می‌کنند، خواست فرصت را از دشمن بگیرند. هیئت عالی ملی راهپیمایی‌های بازگشت همچنین به اشغالگران درباره هرگونه تلاش برای هدف قرار دادن راهپیمایی بازگشت هشدار داد.

 البطش: نبرد با اشغالگران پایان نیافته است

از سوی دیگر، «خالد البطش» عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد نبرد با اشغالگران با وجود انتهای دور اخیر نبرد، پایان نیافته است و تسویه حساب، مادامی که خون شهدا بر زمین می‌ریزد و فلسطین همچنان در اشغال است و اشغالگران در آن عربده می‌کشند و بر اراضی کرانه باختری دست اندازی می‌کنند، بسته نخواهد شد.

البطش در جریان مراسم بزرگداشت شهید رفیق السرساوی از رزمندگان گردان‌های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی که روز جمعه بیست و نهم نوامبر(8 آذر) بر اثر شدت جراحات وارده در نبرد صیحه الفجر(خروش بامدادی) به شهادت رسید.

البطش خاطر نشان کرد هنگامی که دشمن تصمیم به ترور بهاء ابوالعطا گرفت، به اشتباه تصور کرد که جنبش جهاد اسلامی و رزمندگان گردان‌های قدس در دادن پاسخ قاطع به این ترور دچار تردید و تعلل خواهند شد، و گمان نمی‌کرد که تل آویو با ده‌ها موشک سنگین به دست رزمندگان گردان‌های قدس درهم کوبیده شود، این دشمن هرگز در خیالش نمی گنجید که دوره بین ساعت نه شب تا یک بامداد پنجشنبه از بدترین ساعات سیاه در تاریخش باشد که موشک اندازهای گردان‌های قدس، تل آویو را در هم کوبیدند و میلاد جدید بهاء ابوالعطا و تمام شهدا را اعلام کنند.

وی افزود موشک‌های گردان‌های قدس و دیگر گروه‌های مقاومت شلیک شد تا به دشمن بگوید که همه ما متحد و یکپارچه در حمایت از طرح مقاومت و آزادی هستیم و خون‌هایی که از شهید رائد السراوی و تمام شهدا در نبرد صیحه الفجر بر زمین ریخته شد، هرگز پایان نبرد و فداکاری نخواهد بود، بلکه تابلوی شرافت و عزت این ملت را ترسیم کرد، آنها با خون خود به اشغالگران گفتند که هیچ تردید و تعللی در نبرد وجود ندارد، پاسخگویی هیچ محاسباتی ندارد و هرگز نمی‌توانیم در برابر جنایت ترور فرمانده خود، بهاء ابوالعطا و تمام شهدا کوتاهی از خود نشان دهیم.

البطش خاطر نشان کرد این دشمن همواره به دنبال ایجاد تفرقه و دودستگی در میان ملت ما است و برای از هم فروپاشی وطن و تشدید شکاف و دودستگی و تحمیل معادلات جدید و ترسیم قواعد درگیری متفاوت از بار قبل تلاش می‌کند، ولی گردان‌های قدس و جنبش‌های مقاومت، دشمن را در ساعت دو و نیم بامداد پنجشنبه مجبور کردند به فرمول توقف ترورها بازگردد.

البطش اظهار داشت نتانیاهو امروز در جست‌وجوی راهی برای انتقال بحران داخلی‌ اش از طریق تنش آفرینی در نوار غزه است. وی از تمام رهبران و فرماندهان و کادر مقاومت خواست برای گرفتن فرصت از نتانیاهوف هوشیار و برحذر باشند.

عضو مطرح جنبش جهاد اسلامی از جامعه جهانی خواست اشغالگران را به خاطر جنایت کشتار انسان‌های بی‌دفاع در منازلشان به ویژه جنایت بمباران منزل خانواده ابوملحوس در دیرالبلح بازخواست کنند.

سفر زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد  اسلامی به قاهره

خبر دیگر اینکه، هیئتی از جنبش جهاد اسلامی شامل اعضای دفتر سیاسی همگام با هیئتی از جنبش حماس وارد قاهره شد. فلسطین الیوم همچنین از سفر زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد  اسلامی به قاهره خبر داد تا با مقامات مصری مسائل متعدد از جمله تفاهمات مصری را بررسی کند.

انتهای پیام/


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 3

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 712675

  • بازديدکنندگان امروز : 267

  • کل بازديدکنندگان : 1853174

پیوندها