نسخه چاپي
1398/09/11 :: ٠٨:٣٢ 
توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر برگزار می شود :

۸۰۰ اثر به دبیرخانه پنجمین کنگره علامه بلادی بوشهری ارسال شد

حجت‌الاسلام یوسف جمالی از ارسال ۸۰۰ اثر به دبیرخانه پنجمین کنگره علامه بلادی بوشهری خبر داد.

۸۰۰ اثر به دبیرخانه پنجمین کنگره علامه بلادی بوشهری ارسال شد

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر،حجت‌الاسلام یوسف جمالی در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: پنجمین کنگره علمی و پژوهشی علامه بلادی بوشهر در ۱۲ آذر در مصلای جمعه بوشهر برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: تجلیل از خانواده‌های مؤسسان حوزه‌های علمیه استان بوشهر را از دیگر برنامه‌های کنگره یادشده است.

جمالی اضافه کرد: حوزه انقلابی، فلسفه و کلام، اخلاق و تربیت، فقه و اصول، ادبیات عرب، زندگینامه علمای استان بوشهر، علوم انسانی، تاریخ اسلام و تشیع، دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی، علوم قرآنی و حدیث و علامه بلادی از موضوعات آثار پنجمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری است.

دبیر پنجمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری تصریح کرد: یکی از ویژگی برگزاری جشنواره علامه بلادی بوشهری این است که در این جشنواره افزون بر طلاب و روحانیان، دانشجویان استان بوشهر نیز شرکت و آثار خود را به دبیرخانه‌های این جشنواره ارسال کرده‌اند.

جمالی از مشارکت دانشجویان، روحانیون و پژوهشگران در جشنواره علامه بلادی بوشهری قدردانی کرد و اضافه کرد: ارسال ۸۰۰ اثر به پنجمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری نشان از رشد پژوهش و فرهنگ پژوهشی در دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه‌های استان بوشهر است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر افزود: امسال برای پنجمین سال کنگره علامه بلادی بوشهری برگزار می‌شود و ۸۰۰ اثر به دبیرخانه این کنگره ارسال‌شده است.

وی از استقبال علما، دانشجویان و پژوهشگران در این کنگره خبر داد و بیان کرد: علما، روحانیون و پژوهشگران دانشگاهی بیش از ۸۰۰ اثر به دبیرخانه این کنگره ارسال کرده‌اند که در آیین برگزاری کنگره ۹ اثر به عنوان آثار برتر معرفی و از ۱۲ اثر تجلیل می‌شود.

دبیر پنجمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری خاطرنشان کرد: پنجمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 690780

  • بازديدکنندگان امروز : 1535

  • کل بازديدکنندگان : 1563975

پیوندها