نسخه چاپي
1398/09/09 :: ١٥:٥٣ 

همايش بزرگ «ميثاق با ولايت» در چهارمحال و بختياري برگزار مي شود

گرجي از برگزاري همايش بزرگ «ميثاق با ولايت» در مركز استان و ساير شهرستان ها خبر داد و اظهار داشت: اين همايش روز دوشنبه 9 دي ساعت 10 صبح در مصلاي بزرگ امام خميني (ره) شهركرد برگزار مي شود.

همايش بزرگ «ميثاق با ولايت» در چهارمحال و بختياري برگزار مي شود

«علي گرجي» امروز (شنبه 9 آذر) در اولين جلسه برنامه ريزي هفته بصيرت و ميثاق با ولايت با تبريك هفته بسيج و قدرداني از اقدامات حافظان امنيت مردم در سركوب اغتشاش گران گفت: مردم بار ديگر توطئه خطرناكي را برچيدند.

مسئول ستاد بزرگداشت يوم الله نهم دي ماه چهارمحال و بختياري با تأكيد بر اينكه حضور گسترده مردم در صحنه همواره خنثي كننده توطئه هاي دشمنان است افزود: مردم ولايتمدار استان چهارمحال و بختياري در روز 8 دي ماه 1388، 17 دي ماه 1396 و 28 آذر ماه 1398 ثابت كردند از برخي خواص نيز بهتر نياز را تشخيص مي دهند و در لحظه مناسب اقدام مناسب را هم به عمل مي آورند.

وي از نهم دي ماه به عنوان روز تجديد ميثاق با ولايت ياد كرد و افزود: حضور خودجوش مردم همواره در اتمام حجت با فتنه گران تصاوير زيبايي از عمق باور و اعتقاد مردم و علاقه مندي به آرمان هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به نمايش مي گذارد كه دل دوستان انقلاب اسلامي را شاد و چشم دشمنان و بدخواهان را كورتر مي كند و مهر باطل بر توطئه هاي خام آنها مي زند.

وي ادامه داد: مردم آمدند كه بگويند پيرو ولايت فقيه و آماده دفاع از امنيت و اقتدار كشور هستند ولي مطالبات بحقي دارند كه نيازمند پاسخگويي است و صف خود را از اغتشاش گران و آسيب زنندگان به اموال عمومي و خصوصي مردم جدا كردند.

این مقام مسئول گفت: توجه به لايه هاي پيدايش فتنه ها علي الخصوص فتنه 88 و 98، اجراي طرح هاي بصيرت دهي، تأكيد و ارائه راه روشن به نسل جوان و تبيين ابعاد فتنه 88 از جمله سياست هاي اين ستاد در برگزاري مراسم گراميداشت نهم دي است.

گرجي از برگزاري همايش بزرگ «ميثاق با ولايت» در مركز استان و ساير شهرستان ها خبر داد و اظهار داشت: اين همايش روز دوشنبه 9 دي ساعت 10 صبح در مصلاي بزرگ امام خميني (ره) شهركرد برگزار مي شود.

به گفته وي از چهارم تا نهم دي ماه در استان چهارمحال و بختياري يك هفته به عنوان هفته «بصيرت و ميثاق با ولايت» نامگذاري شده است و برنامه هاي بصيرتي متنوعي در طول اين هفته در مركز استان و 10 شهرستان ديگر استان برنامه ريزي شده است.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 690687

  • بازديدکنندگان امروز : 1408

  • کل بازديدکنندگان : 1563848

پیوندها