نسخه چاپي
1398/08/22 :: ٠٨:١٤ 
به صدا درآمدن آژیر خطر در فلسطین اشغالی

ادامه پاسخ کوبنده مقاومت و وحشت صهیونیست‌ها

منابع فلسطینی اعلام کردند مقاومت از دیروز تا صبح امروز چهارشنبه حدود ۲۵۰ موشک شلیک کرده است.

ادامه پاسخ کوبنده مقاومت و وحشت صهیونیست‌ها

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین،حملات موشکی مقاومت فلسطینی از نوار غزه به فلسطین اشغالی در پاسخ به جنایات روز گذشته صهیونیست های غاصب امروز هم ادامه یافت.

رسانه های صهیونیستی از به صدا درآمدن آژیر خطر در منطقه ”کرم شالوم“  و همچنین منطقه النقب در جنوب فلسطین اشغالی و شهرک های نزدیک نوار غزه خبر دادند.

شلیک 250 موشک مقاومت از دیروز 

منابع فلسطینی به نقل از سخنگوی نظامیان رژیم اشغالگر اعلام کردند مقاومت از دیروز تا صبح امروز چهارشنبه حدود 250 موشک شلیک کرده است.

منابع فلسطینی همچنین افزودند مقاومت با شلیک چند فروند خمپاره ، تعدادی از خودروهای زرهی رژیم اشغالگر را در منطقه گذرگاه بیت حانون در شمال نوار غزه هدف حمله قرار داد.

درماندگی سامانه گنبد آهنین برای مقابله با موشک های مقاومت

یک پایگاه عربی تصاویری مستند از تلاش سامانه گنبد آهنین رژیم صهیونیستی برای سرنگون کردن یک فروند موشک مقاومت فلسطینی منتشر کرد.
تارنمای عربی 21 نوشت : با تشدید تجاوزات رژیم اشغالگر اسرائیل به منطقه محاصره شده غزه ‏، دوربین عربی 21 توانست لحظه ای نادر از تلاش این ارتش را برای دفع موشک های مقاومت فلسطین ثبت کند.
این تصاویر نشان می دهد سامانه موشکی گنبد آهنین اسرائیل چگونه با شلیک چندین فروند موشک تلاش می کند تنها یک فروند موشکی را که از غزه شلیک شده است‏ ، دفع کند اما به نتیجه نمی رسد.

تعطیلی مدارس و لغو حرکت قطارها در فلسطین اشغالی

رسانه های صهیونیستی از تعطیلی مدارس در مناطق اطراف قدس اشغالی و شهرک های نزدیک نوار غزه و همچنین و لغو حرکت قطارها بین دو ایستگاه عسقلان و بئر السبع پس از شلیک موشک های مقاومت خبر دادند. مقاومت فلسطین همچنین گذرگاه کرم ابو سالم را در شرق رفح هدف قرار داد.

رسانه های صهیونیستی اعلام کردند روز گذشته 41 مصدوم به بیمارستان برزیلای در شهر عسقلان منتقل شدند که 18 نفر از آنها دچار وحشت شده بودند.

اولویت درحال حاضر ، پاسخ به جنایات صهیونیست هاست
 
اسامه حمدان از مسئولان جنبش حماس تاکید کرد اولویت گروه های مقاومت فلسطینی پاسخ به جنایت های رژیم صهیونیستی است. 
اسامه حمدان در مصاحبه با شبکه تلویزیونی المیادین گفت اولویت فعلی ، پاسخ به جنایت های صهیونیست هاست و فعلا فقط به دنبال پاسخ به این جنایت است. رژیم صهیونیستی باید تاوان این جنایت خود را پس بدهد. 
وی تصریح کرد ما از خود و فرماندهان مان دفاع خواهیم کرد. اگر دشمن تصور می کند می تواند با هدف قرار دادن یکی از فرماندهان جهاد اسلامی به دیگر گروه های مبارز فلسطینی بگوید که نباید کاری صورت دهند، در توهم است. برای ما هر کدام از فرماندهان جهاد اسلامی مانند یکی از فرماندهان حماس و گردانهای القسام است. هر نوع تجاوزگری علیه هر یک از مبارزان فلسطینی، تعرض به همه ملت فلسطین است و همه با هم در چارچوب اتاق عملیات مشترک بر اساس سازوکار مناسب به آن پاسخ خواهیم داد. 
حمدان افزود: مقاومت فلسطین متحدانی در منطقه دارد که می تواند به آنها تکیه کند.

حملات رژیم صهیونیستی به زمین های کشاورزی و مناطق مسکونی

شبکه تلویزیونی العالم گزارش داد ؛ برخی منابع فلسطینی اعلام کردند جنگنده های رژیم اشغالگر برخی مناطق مسکونی و زمین های کشاورزی را در شهر دیرالبلح در مرکز نوار غزه هدف قرار دادند که در این حملات یک نفر شیهد شد و دو نفر دیگر زخمی شدند. 

شبکه تلویزیونی المیادین نیز گزارش داد ؛ نظامیان اشغالگر مواضع گروه های مقاومت را در غرب شهر خان یونس و نیز در منطقه القراره در جنوب نوار غزه هدف حمله قرار دادند.

نظامیان صهیونیست همچنین خانه یکی از فرماندهان گردان های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی را در شرق شهر رفح، هدف قرار دادند.

حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به محله الزیتون و الشجاعیه

جنگنده های رژیم صهیونیستی در ادامه حملات خود به نوار غزه شماری از جوان فلسطینی را در شرق غزه هدف قرار داد. حساب کاربری خبرگزاری یونیوز در توئیتر نوشت : جنگنده های اسرائیلی شماری از جوانان را در اطراف مسجد علی ابن ابی طالب (علیه السلام) در محله الزیتون در شرق شهر غزه هدف قرار داد. در این حملات علاء جبر شتیوی جوان 32 ساله فلسطینی  به شهادت رسید.

برخی رسانه های فلسطینی نیز اعلام کردند در حمله رژیم صهیونیستی به شرق منطقه الشجاعیه در غزه پنچ تن از شهروندان به شهادت رسیدند.

حملات قایق های جنگی رژیم صهیونیستی به نوار غزه
 
شبکه تلویزیونی المیادین گزار ش داد ؛ قایق های جنگی اسرائیل به طرف ساحل شمالی نوار غزه در منطقه السودانیه تیراندازی کردند.
 
 

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 603243

  • بازديدکنندگان امروز : 655

  • کل بازديدکنندگان : 1301262

پیوندها