نسخه چاپي
1398/08/21 :: ١٤:٤٩ 

تحقق هرچه بهتر بیانیه گام دوم نیازمند تعامل همه نهادهاست

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: ما در برگزاری مراسم ۱۳ آبان از همین رویکرد استفاده نموده و مسئله استکبار ستیزی را با تاکید بر منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم به اجرا رساندیم

تحقق هرچه بهتر بیانیه گام دوم نیازمند تعامل همه نهادهاست

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی،حجت الاسلام سید محسن محمودی، در خصوص ماهیت اصلی فعالیت این شورا اظهار داشت: ما در شورای هماهنگی تبلیغات یک وظیفه تشریفاتی داریم. در واقع بر اساس مفاد اساس نامه، وظایف اصلی ما برگزاری هرچه بهتر مراسمات ملی و مذهبی است.
وی در ادامه و در تشریح نقش این شورا در برگزاری هرچه بهتر مراسمات ملی و مذهبی با تاکید بر بیانیه گام دوم انقلاب ابراز داشت: بیانیه گام دوم که مبتنی بر اندیشه های مقام معظم رهبری است اساس ادامه فعالیت های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و نظامی کشورمان است که اصلی ترین محورهای آن استکبارستیزی، عدالت محوری، توسعه نظام، حمایت از جوانان، دفاع از مظلومین وزمینه سازی برای ظهور است که ما معتقدیم تمام مراسم های ملی و مذهبی ما نیز بایستی بر همین اساس صورت گیرند، لذا ما نیز در برنامه های شورا تمامی این مسائل را هم بررسی کرده و در آینده ای نزدیک اعمال خواهیم کرد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در ادامه افزود: اگر به بیانیه ها و دستورالعمل های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نگاه بیندازیم، خواهیم دید که رویکردهای تبلیغات فرهنگی با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب است. ما نیز در برگزاری مراسم ۱۳ آبان از همین رویکرد استفاده نموده و مسئله استکبار ستیزی را با تاکید بر منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم به اجرا رساندیم.
حجت الاسلام محمودی در پایان خاطر نشان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در راستای انجام هرچه بهتر رسالت های خود و اجرایی شدن هرچه بهتر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، از همکاری و ارائه پیشنهاد و انتقادات تمامی شهروندان گرامی استقبال می کند. لذا برای نیل به هدف واقعی نظام که همان توسعه پایدار و عزت و اقتدار در همه عرصه هاست، بایستی یک تعامل سازنده با نهادها و طیف های مختلف داشته باشیم.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 603238

  • بازديدکنندگان امروز : 643

  • کل بازديدکنندگان : 1301250

پیوندها