نسخه چاپي
1398/08/15 :: ٠٨:٤٥ 

مراسم ۱۳ آبان امسال بسیار باشکوه‌تر از سال‌های قبل و بدون هیچ حاشیه‌ای برگزار شد

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه اسناد و مدارک موجود از راهپیمایی ۱۳ آبان، بصیرت و دشمن شناسی مردم را نشان داد، گفت: امسال مراسم ۱۳ آبان بسیار باشکوه‌تر از سال‌های قبل و بدون هیچ حاشیه‌ای برگزار شد.

مراسم ۱۳ آبان امسال بسیار باشکوه‌تر از سال‌های قبل و بدون هیچ حاشیه‌ای برگزار شد

نصرت‌الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در گفتگویی با خبرنگارخبرگزاری میزان، با بیان اینکه اجرای برنامه‌های مناسبتی از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به یکباره اتفاق نمی‌افتد، اظهار کرد: برای اجرای هرکدام از این برنامه‌ها چند ماه زمان گذاشته می‌شود تا این برنامه‌ها به صورت استانی و ملی هماهنگ شوند.

وی افزود: با توجه به اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تنها در مرکز استان‌ها دفتر دارد، لذا زمان بیشتری برای هماهنگی کلی این برنامه‌ها در کلیه شهرستان‌ها و مناطق لازم است؛ چنانچه اقدامات برای اجرای راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان از دو ماه قبل آغاز شده بود.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور عنوان کرد: برای اجرای هر برنامه مناسبتی، کار ستادی و هماهنگی لازم است کما اینکه همین امروز ماموریت کاری برای ۹ دی در دستور کارمان قرار گرفت تا در فرجه زمانی قابل قبول، کار‌ها انجام شود.

لطفی در ادامه بیان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در نیمه دوم سال، کار‌های بیشتری دارد و نمی‌توان منتظر ماند و دست روی دست گذاشت لذا از همین حالا کار‌های ستاد دهه فجر را نیز در دستورکار قرار داده‌ایم.

وی بااشاره به اقداماتی که برای اجرایی شدن بیانیه گام دوم در دستور کار این شورا قرار گرفته است، توضیح داد: بیانیه گام دوم باید تبدیل به یک گفتمان همگانی شود، همچنین اجرایی شدن مفاد این بیانیه نیز باید از سوی همه دستگاه‌ها، نهاد‌ها و سازمان‌ها مورد توجه قرار گیرد، قطعا شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در همان جلسات هماهنگی که با حضور اعضای سازمان‌های مختلف برگزار می‌کند، در این باره گام‌های محکم و استواری بر خواهد داشت.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور یادآور شد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یک نهاد فراسازمانی است که بیش از ۲۰ ارگان و نهاد به حکم قانون در آن عضویت دارند که به مرور زمان ارگان‌ها و سازمان‌های مردم نهاد دیگری به شورا اضافه شدند و حالا تعداد آن‌ها به ۳۰ مورد رسیده است. مرتب جلسه و تعامل داریم و این ظرفیت خوبی است و باید از این فرصت‌ها برای اجرای بیانیه گام دوم استفاده کرد.

لطفی با اشاره به راهپیمایی ۱۳ آبان تاکید کرد:۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جهانخوار است؛ همه اقشار جامعه و خصوصا جوانان در این راهپیمایی بسیار ذیقیمت و ارزشمند شرکت کردند و با این حضور میلیونی، دشمن باورش شد توطئه ها، تروریسم اقتصادی و هدف قرار دادن معیشت مردم و تحریم‌های فراگیر و بی‌سابقه‌اش در باور مردم هیچ تاثیری نداشته است و مردم پیوند عمیقی با آرمان‌های انقلاب و امام و رهبری دارند.

وی با بیان اینکه اسناد و مدارک موجود از راهپیمایی ۱۳ آبان، بصیرت و دشمن شناسی مردم را نشان داد، افزود: امسال مراسم ۱۳ آبان بسیار باشکوه‌تر از سال‌های قبل و بدون هیچگونه حاشیه‌ای برگزار شد.

 

مردم سخنراني فرمانده كل ارتش در مراسم راهپيمايي 13 آبان را ستودند

قائم مقام شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي کشور گفت: بعد از بيان مطالب ارزشمند فرمانده كل ارتش در مراسم راهپيمايي 13 آبان، طي تماس ها و مراجعات حضوري كه داشتيم شاهد يك رضايت مطلق از مستمعين بوديم كه همگي بيانات و محتواي فرمايشات امير موسوي را ستودند.

نصرت الله لطفي با اشاره به سخنران اصلي مراسم 13 آبان و بازخورد هايي كه سخنراني وي در ابعاد ملي و بين المللي داشته است، گفت: اميرسرلشكر موسوي ازخانواده متدين، اصيل و ولايي است كه در مقام عمل و بعد از انتصاب نيز تعامل و رابطه تنگاتنگي با سپاه برقرار كرده است.

قائم مقام شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي کشور تاكيد كرد: بعد از بيان مطالب ارزشمند فرمانده كل ارتش در مراسم راهپيمايي 13 آبان، طي تماس ها و مراجعات حضوري كه داشتيم شاهد يك رضايت مطلق از مستمعين بوديم كه همگي بيانات و محتواي فرمايشات امير موسوي را ستودند و از اين دعوت اعلام رضايت داشتند.
سخنران اصلي مراسم روز 13 آبان امسال - كه روز ملي مبارزه با استكبار جهاني و يادآور وقوع انقلاب دوم و تسخير لانه جاسوسي آمريكاست - امير سرلشكر سيد عبدالرحيم موسوي فرمانده كل ارتش جمهوري اسلامي ايران بود.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 4

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 602864

  • بازديدکنندگان امروز : 2974

  • کل بازديدکنندگان : 1300519

پیوندها