نسخه چاپي
1398/08/14 :: ١٥:٢٩ 
جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه:

تبعیت از رهبری راه‌حل مشکلات اقتصادی است/ جمهوری اسلامی به عنوان مرکز قدرت در دنیا مطرح است

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با اشاره به لزوم تبعیت از رهبری برای حل مشکلات اقتصادی موجود، گفت: تمام مسئولان باید از اقدامات فسادستیز قوه قضائیه حمایت قاطع و کامل داشته باشند.

تبعیت از رهبری راه‌حل مشکلات اقتصادی است/ جمهوری اسلامی به عنوان مرکز قدرت در دنیا مطرح است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی ، حجت‌الاسلام و المسلمین حسین طیبی‌فر جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم پایانی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی شهرستان  ارومیه، اظهار داشت: آمریکا در سال‌های مختلف و در دوره‌های مختلف تاریخی بیش از هزاران نفر از مردم دنیا را کشته و این امر در بیش از ۷۶ جلد اسناد لانه جاسوسی برای ما آشکار است.

وی، افزود: دشمنی نظام استکبار ماندگار بوده و قائم به شخص نیست. آن‌ها حرکتی علیه اسلام به راه انداختند، امروز به‌نام هسته‌ای جنگ می‌کنند اما آمریکا با اصل اسلام و آزادی‌خواهی مشکل دارد.

جانشین نماینده  ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با اشاره به اینکه آمریکا در برجام دنبال بازی سه سر برد بود، عنوان کرد: براندازی ایران، روی آوردن به مذاکره و نیز تضعیف قدرت ایران اصلی‌ترین هدف آمریکا بود که در برجام دنبال می‌کرد.

وی، ادامه داد: امروز قدرت نظامی ما مولفه قدرت است. آمریکا با تمام وجود در قصه برجام قرار بود به اهداف خود برسد اما هوشیاری رهبر معظم انقلاب نگذاشت به این هدف‌ها برسد.

طیبی‌فر، بیان داشت: زمانی که مذاکره جواب نداد صحبت‌ها شروع  شد، بعد از عقب‌نشینی آمریکا با وجودی که ما تعهدات خود را به سرانجام رساندیم دشمن باور نکرد ما به اینجا برسیم.

وی، اسقاط هواپیمای بدون سرنشین آمریکا را یکی از نمونه‌های اقتدار نظام اسلامی دانست و تاکید کرد: آمریکا ۲ فروند بیشتر از پهپادهای پیشرفته خود نداشت که به دست جوان‌های این کشور و وسیله ساخته شده با فکر جوانان این کشور سرنگون شد.

حجت الاسلام طیبی فر در ادامه با اشاره به اینکه وقتی استکبار جهانی و  آمریکا در برابر اقتدار ایران ناکام ماندند  اقدام به تسخیر نفتکش ایرانی در آبهای بین المللی را کرده و خیال کردند با توسل به زور ملت ایران را به زانو در بیاورند اما با شکست در برابر این توطئه نیز فهمیدند تهدید نظامی کشوری که با توانایی خودش به قدرتی دست یافته که می تواند به توانایی آمریکا حمله کنند از این خیال خام خود نیز دست کشیدند.

وی، خاطرنشان کرد: گذر از انفعال به مقاومت فعال موجب تغییر شد، سال‌ها { حرف از }تهدید نظامی علیه ایران می‌زدند، اما فهمیدند تهدید نظامی کشوری که با توانایی خودشان قدرت  به دست آورده‌اند که می‌توانند به توانایی آمریکا حمله کنند این خیال را ناتمام گذاشت. قدرت ایران در دنیا مطرح است طوری که تمدن آمریکایی به‌عنوان ویترین غرب رو به زوال است.

حجت‌الاسلام طیبی‌فر، عنوان کرد: امروز در کشور اسلامی ما اندیشه استکبارستیزی به‌عنوان اندیشه عمومی است هرکس در این کشور دستش به طرف آمریکا چشمش به بیگانه و نگاهش به بیرون باشد استکبار را تجربه کرده و دیدیم چه بلایی سر برخی کشورها آورده است می‌گویند فراموش کردیم چه وعده‌هایی به ملت ایران دادیم آمریکا برای آزادی گروگان‌های لانه جاسوسی تعهد کرد دارایی‌های ایران را آزاد کند و تحریم‌ها را بردارد و بعد از آن همه را فراموش کرد.

وی، گفت: آمریکا از اساس با جمهوری اسلامی مشکل دارد، با ملت ایران مشکل دارد، ۶ ماه قبل از روی کار آمدن ترامپ کسی کتابی نوشته که ما باید ملت ایران را تحت فشار قرار دهیم و بر این اساس عمل می‌کنند. امروز اگر کشور ما بخواهد در برابر خواسته‌های بیگانگان پیروز شود هیچ راهی جز گوش دادن به حرف رهبری ندارد.

وی، همچنین ابراز داشت: هرکجا اطاعت از رهبری کردیم باعث پیشرفتمان شد و هرجا عقب ماندیم به دلیل سرپیچی از رهبری بوده است.

جانشین نماینده  ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: مشکلات اقتصادی امروز کشور باید گوش به رهبری بدیم تا حل شود. در غیر این‌صورت جمهوری اسلامی نمی‌تواند از زیر بار مشکلات بیرون آید.

وی، بیان داشت: باید دست به زانوی خود زد تا بلند شد، اقتصاد مقاومتی معنایش این است.

حجت‌الاسلام طیبی‌فر، گفت: امروز قوه قضائیه برای مهار کسانی که دستبرد به بیت المال زده‌اند، وارد عمل شده، برخی از برخورد قوه قضائیه ناراحت و عصبانی‌اند چرا‌که دست آنها را از بیت‌المال قطع کرده، قوه قضائیه باید مورد حمایت قرار گیرد تا با خاطیان برخورد کند.

وی، در پایان سخنان خود، اظهار داشت: امروز آمریکا در حال عقب‌نشینی است و این به واسطه همت و عزت شما مردم و هدایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

شایان ذکر است بعد از سخنرانی  قطعنامه یوم الله 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی  قرائت شد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 649196

  • بازديدکنندگان امروز : 1645

  • کل بازديدکنندگان : 1420057

پیوندها