نسخه چاپي
1398/07/17 :: ١٠:٣٤ 

13 آبانماه تبلور عيني استكبارستيزي است

رييس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان يزد گفت: 13 آبانماه تبلور عيني استكبار ستيزي است و جمهوري اسلامي مظلومانه در مقابل استكبار ايستاده است و لذا دشمنان همواره با انقلاب اسلامي ايران دشمني داشته و دارند .

13 آبانماه تبلور عيني استكبارستيزي است

حجت الاسلام محمد فخرالديني در نشست ستاد بزرگداشت يوم الله 13 آبان ، افزود: در اين روز تعدادي از دانشجويان و نسل جوان شهيد شدند و مجلس شوراي اسلامي هم روز 13 آبان را روز ملي مبارزه با استكبار مصوب كرد و در دنيا منفورترين حكومت اسرائيل و آمريكا هستند كه خودكامه و مستكبرانه و تروريست وار در دنيا رفتار كرده و شناخته مي شوند و هر كجاي دنيا كه مظلومي كشته مي شود، دست آمريكا و اسرائيل در كار است.

وي ادامه داد: دشمنان همواره سعي دارند تا موفقيت هاي بزرگ ما را كوچك نشان دهند و دشمن مي خواهد تبليغات كند كه سيزده آبان قديمي شده و لذا بايد بزرگداشت اين روز ،امسال هرچه باشكوه تر برگزار شود و همچون گذشته اقشار مختلف حضور داشته باشند ، در سال گذشته طبق بررسي انجام شده بيشترين آمار حضور در راهپيمايي سيزده آبان كشور مربوط به يزد بود.

رييس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان يزد گفت: 13 آبان تبلور حركت معنوي و نوراني است كه باعث سرشكستگي دشمنان مي شود و به فضل خداوند امسال نيز مردم همچون گذشته با حضور خود مشت محكمي به دهان استكبار خواهند شد.

فخر الديني ادامه داد: روز قدس ها و 13 آبان ها دنيا را بيدار كرده است تا در مقابل ظلم و ستم استكبار بايستند و جنگ و خون و خونريزي بسيار بد است ولي دشمنان دست برنداشتند و همواره در حال توطئه و دسيسه بوده و هستند .


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 626621

  • بازديدکنندگان امروز : 402

  • کل بازديدکنندگان : 1366793

پیوندها