نسخه چاپي
1398/06/25 :: ١٤:٣٩ 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نقش تعیین کننده‌ای در صحنه‌های پیچیده نظام داشته است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نقش مهم و تعیین کننده‌ای در صحنه‌های پیچیده نظام داشته به نحوی که اگر آن امور مدیریت نمی‌شد امروز نظام دچار بحران می‌شد اما با تصمیم‌گیری به موقع توانستیم پیچ‌های خطرناکی را پشت سر بگذاریم.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نقش تعیین کننده‌ای در صحنه‌های پیچیده نظام داشته است

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر روز دوشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی استان گفت: تنها راه نجات جامعه در قالب جهاد در بخش‌های مختلف از جمله جهاد در زبان، مال، جان و در عرصه‌های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، علم و فناوری و تولید حرکت‌های دانش بنیان است.  

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری افزود: مهمترین جهاد در عرصه بیرونی جهاد دفاعی است همان کاری که جوانان این آب و خاک در دوران هشت سال دفاع مقدس مدرسه‌ای آسمانی برای آموزش و رشد و تعالی جامعه ترسیم کردند.

وی بیان کرد: جوانان این سرزمین در مقابل تجاوز دشمن در دوران دفاع مقدس کاری کردند که در طول تاریخ انجام نشد و آنانی‌که آمده بودند ایران را تجزیه و کار آن را یک‌سره کنند با ایجاد کوه پایداری برای نظام اجازه ندادند یک وجب از خاک کشور به دست دشمن بیفتد.

صفایی بوشهری اضافه کرد: باتوجه به شرایط امروز که دشمن برعلیه کشور تحریم‌های ظالمانه اقتصادی را اعمال کرده است با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی باید به سمت خودکفایی اقتصادی و مرجعیت در این بخش برسیم.

وی در خصوص شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: این شورا از همان ابتدا تاکنون توانسته با تصمیم‌گیری به موقع برای صحنه‌های سرنوشت ساز و موثر جامعه نقش مهمی در سطح جامعه ایفا کند.

صفایی بوشهری اضافه کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نقش مهم و تعیین کننده‌ای در صحنه‌های پیچیده نظام داشته به نحوی که اگر آن امور مدیریت نمی‌شد امروز نظام دچار بحران می‌شد اما با تصمیم‌گیری به موقع توانستیم پیچ‌های خطرناکی را پشت سر بگذاریم.

وی تاکید کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی موجب شد جامعه در مسیری قرار گیرد که ایستگاه آن استقلال، اسلامیت، آزادی و تمدن باشد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 715702

  • بازديدکنندگان امروز : 488

  • کل بازديدکنندگان : 1861150

پیوندها