نسخه چاپي
1398/06/05 :: ١٤:٥٤ 

قدرت بازدارنده دفاعي ايران، دشمن را از تهاجم بازداشته است

وزير اطلاعات با بيان اينكه ايران اسلامي با همت مجاهدانه فرزندان اين آب و خاك، امروز قدرت نظامي بسيار عظيمي دارد، گفت: قدرت بازدارنده دفاعي جمهوري اسلامي ايران، دشمن را از تهاجم به جمهوري اسلامي بازداشته است.

قدرت بازدارنده دفاعي ايران، دشمن را از تهاجم بازداشته است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی،مراسم بزرگداشت شهداي شهريور صبح امروز سه شنبه 5 شهریور در بنیاد رفاه با حضور جمعی از مسئولین کشوری و لشکری برگزار شد.

حجت الاسلام سيد محمود علوي در مراسم بزرگداشت شهداي شهريور كه امروز سه شنبه 5 شهريور در مجتمع رفاه برگزار شد، اظهار كرد: امروز عزت و سربلندي ايران اسلامي ريشه در خون پرجوش و آرمان هاي شهدا دارد.

وي با بيان اينكه قدرت و هيمنه يك كشور بيشتر با توان دفاعي آن كشور گره خورده است، گفت: مصطلح است كشوري كه توان دفاعي فائق تري باشد به عنوان يك كشور مقتدر تلقي مي شود.

وزير اطلاعات با بيان اينكه ايران اسلامي با همت مجاهدانه فرزندان اين آب و خاك، امروز قدرت نظامي بسيار عظيمي دارد، عنوان كرد: قدرت بازدارنده دفاعي جمهوري اسلامي ايران، دشمن را از تهاجم به حمهوري اسلامي بازداشته است.

حجت الاسلام علوي با بيان اينكه قدرت دفاعي خيلي از كشور ها از ايران بيشتر است، اما آن كشور ها به لحاظ استقلال سياسي خود در نظر تحليل گران، در حد جمهوري اسلامي ايران نيستند، گفت: بسياري از كشور هاي اروپايي استقلال اراده ندارند و نمي توانند خودشان تصميم گيري كنند و براي اتخاذ يك تصميم بايد با راس استكبار يعني آمريكا هماهنگ باشند.

وي ادامه داد: همه دنيا مي دانند جمهوري اسلامي ايران براي تصميم گيري در راستاي منافع ملي و آرمان هاي انقلابي خود، راحت است و معطّل هيچ كجا نمي ماند.

وزير اطلاعات با بيان اينكه اراده سياسي مستقل و هيمنه و عزت و حرف مقتدرانه يك ملت منحصرا به توان نظامي وابسته نيست، عنوان كرد: نگاه و روحيه و احساس يك ملت در برابر تهديد ها بسترساز اراده سياسي يك ملت بر پايه استقلال است.

حجت الاسلام علوي با بيان اينكه فرهنگ شهادت، ملت ما را به گونه اي بار آورده كه در برابر زورگويي و قلدري ديگران قرص و محكم ايستاده ايم، گفت: در قاموس اسلام پذيرش زندگي به هر قيمت ولو توام با ذلت وجود ندارد.

وي با بيان اينكخ ديگران نمي توانند ملت ما را تسخير اراده خود كنند، گفت: نگاه يك ملت به مرگ، سرنوشت آن ملت را رقم مي زند و هر ملتي كه از مرگ بترسد، بستر براي ترسيدن آن ملت فراهم مي شود.

وزير اطلاعات با بيان اينكه امام حسين (ع) در دو كلمه «مرگ» آري و «پستي» هرگز، راهبرد خود را تعريف كرد، افزود: مرگ موضوع قابل فراري نيست كه بتوانيم از آن فرار كنيم. مرگ حق است و قطعا به سراغ انسان مي آيد و در اينجا نكته مهم نگاه يك انسان يا يك ملت به مرگ است.

حجت الاسلام علوي با بيان اينكه بهترين نوع مرگ، شهادت در راه خداست، گفت: شهيدان باهنر، رجايي، عراقي، مدني، قدوسي و لاجوردي بار ها و بار ها در ابتداي انقلاب تهديد به مرگ شدند، اما كنار نكشيدند چراكه هراسي از مرگ نداشتند.

وي در ادامه عنوان كرد: ما 17 هزار شهيد ترور به دست منافقين جنايتكار داريم و نبايد بگذاريم فرهنگ شهادت در جامعه ما از بين برود.

وزير اطلاعات با بيان اينكه يك ملتي كه اراده سياسي ديگران آن را لگدكوب مي كرد امروز با الگوگيري از فرهنگ شهادت، به يك ملت مقتدر تبديل شده است، گفت: امروز جمهوري اسلامي ايران با يك نقشه راه دقيق و حساب شده در جايگاهي است كه مي تواند اراده خود را بر آمريكا و رژيم صهيونيستي تحميل كند و اين قدرت، ثمره خون شهداست.

حجت الاسلام علوي با بيان اينكه اسراييل در گذشته هيچ نگران نبود اكه گر وارد لبنان شود با ارتشي مقاومت مقابله كند و به خاطر همين خيلي راحت تجاوزگري مي كرد گفت: امروز اسراييل اگر به سوريه و فلسطين و اردن حمله كنند، اما جرئت تعرض به لبنان را ندارد؛ اين جرئت نداشتن، به دليل اين است كه سلاح ها در لبنان در دست جوانان مومني است كه از شهادت نمي ترسند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 603494

  • بازديدکنندگان امروز : 120

  • کل بازديدکنندگان : 1301819

پیوندها