نسخه چاپي
1398/05/22 :: ١٢:٢٢ 

نشست صمیمی اعضای دفترشورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز با استاندار محترم

رییس و اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به مناسبت 12 مرداد، سالروز تاسیس این نهاد انقلابی در یک نشست صمیمی و دوستانه با حضور استاندار محترم به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

نشست صمیمی اعضای دفترشورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز با استاندار محترم

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز، رییس و اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به مناسبت 12 مرداد ، سالروز تاسیس این نهاد انقلابی در یک نشست صمیمی و دوستانه با حضور استاندار محترم به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین روحی یزدی ضمن تقدیر و تشکر از استاندار محترم البرز جناب آقای دکتر شهبازی و معاونین محترمشان و تبریک بمناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان به تشریح فعالیت های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پرداخته و افزودند : شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سال 1359 به فرمان حضرت امام خمینی (ره) تشکیل شد و همواره علمدار و پرچمدار برگزاری مراسم و برنامه های کشور در طی 40 سال گذشته بوده است.

12 فروردین ، 29 فروردین، 14 و 15 خرداد ، هفتم تیر که طی چند سال اخیر به پیشنهاد مقام معظم رهبری به هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی تغییر نام داده، روز جهانی قدس، 17 شهریور ، 13 آبان ، 9 دی و ایام اله دهه فجر انقلاب اسلامی برنامه های پیش بینی شده این نهاد می باشد .اما در طول سال با توجه به اتفاقات برنامه های غیرقابل پیش بینی و غیر مترقبه پیش می آیدکه نیاز است مردم با حضور در صحنه حمایت خود را از نظام و ارزشها و مقدسات اعلام نمایند که اینگونه برنامه ها نیز در استان البرز بصورت منسجم و منظم برگزار می گردد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز به برگزاری دقیق و منظم برنامه های طول سال اشاره داشته و بیان نمودند : در طی سالیان اخیر شروع منظم و در رأس ساعت مقرر برنامه ها در دستور کار این شورا قرار داشته تا به وقت مردم ارزش داده شود.

حاج آقای روحی یزدی در ادامه به نصب بزرگترین سیستم صوت ثابت کشور در کرج اشاره داشته و افزودند : در طول سالیان متمادی(حدود سی و چند سال) مسیر راهپیمایی کرج از میدان شهدا به سمت چهارراه امام (میدان کرج) بود اما از سال 92 و پس از بررسی های کارشناسی این مسیر تغییر داده شد و ابتدا به 2 مسیر شرقی و غربی با محوریت میدان جمهوری اسلامی تغییر کرد و در طول سال های جاری به 4 مسیر با محوریت میدان جمهوری اسلامی افزایش یافت و در طول این مسیر ها ، بزرگترین و طولانی ترین سیستم صوت ثابت کشور با تلاش چندین ماهه نصب گردید.

حجت الاسلام والمسلمین روحی یزدی به تلاش ها و زحمات این مجموعه اشاره داشته و افزودند : تمام این سعی و تلاش ها با دست خالی و کمترین امکانات موجود انجام می پذیرد. در دفتر مرکز استان 4 کارمند هستند که با تمام تلاش و توان در حال فعالیت می باشند و سایر عزیزان بعنوان رابط و بدون چشم داشت بیشترین فعالیت موثر را در شهرستانها و شهرها دارند.

در ادامه دکترشهبازی استاندار محترم البرز در این جمع با بیان اینکه فرصت را مغتنم دانسته و حضور این جمع ارزشمند را ارج می نهیم، افزود: رییس و اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افرادی پرتلاش هستند که با عشق و علاقه در جهت توسعه، تعمیم، بسط و عمومیت ارزش ها دینی و انقلابی می کوشند.

وی ادامه داد: خون های بسیاری در راه پیروزی و حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران و کیان میهن اسلامی بر زمین ریخته شده بنابراین باید در راه دفاع از این آرمان های مقدس و شهدای جان بر کف کوشا بود.

شهبازی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز در ایام و مناسب های مختلف نسبت به بزرگداشت ارزش های انقلاب اسلامی با تمامی توان حضور یافته است.

وی افزود: در ایران اسلامی طی ادوار مختلف به مناسبت انتخابات ها، مراسم و راهپیمایی ها، به نوعی رفراندوم برگزار می شود و همواره مردم با حضور باشکوه خود به ثبات و حفظ نظام آری می گویند.

استاندار البرز اضافه کرد: از اقدامات و برنامه های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در البرز با تمام قوا حمایت می کنیم.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: بستر لازم را فراهم می کنیم که رای دهندگان و کاندیداهای قانونی در نهایت آرامش و امنیت حضور یافته و به امید خدا شاهد مشارکت حداکثری مردم باشیم.

 شهبازی افزود: در انتخابات پیش رو با رعایت اصل بی طرفی و قانونمداری به برگزاری هر چه باشکوه تر این امر مهم در البرز می پردازیم.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 15

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 574554

  • بازديدکنندگان امروز : 184

  • کل بازديدکنندگان : 1222433

پیوندها