نسخه چاپي
1398/05/10 :: ٠٩:٣١ 

مسابقه کتابخوانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در یک نگاه برگزار می شود

مسابقه کتابخوانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در یک نگاه به مناسبت دوازدهم مرداد سالروز تاسیس این نهاد برگزار می شود

مسابقه کتابخوانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در یک نگاه برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، مسابقه کتابخوانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در یک نگاه با هدف ایجاد زمینه های آشنایی نسل نوجوان و جوان انقلاب اسلامی با نقش، رسالت، جایگاه و عملکرد این نهاد کهن از طریق سایت و شبکه های اجتماعی این شورا برگزار می گردد. علاقمندان برای شرکت در این مسابقه و دسترسی به کتابچه و منبع سوالات می توانند فایل الکترونیکی ذیل را انتخاب و پس از مطالعه دقیق، از طریق لینک ذیل نسبت به پاسخگویی سوالات اقدام نمایند. متقاضیان تا تاریخ 1398/05/20 فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به آدرس www.ccoip.ir در این مسابقه شرکت نمایند.

بر اساس این فراخوان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به 10 نفر از برگزیدگان این مسابقه جوایزی را اهدا خواهد کرد. نتایج این مسابقه نیز روز یکشنبه مورخ 1398/05/27 از طریق پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به آدرس www.ccoip.ir و کانال سروش به آدرس www.sapp.ir/ccoip_ir اعلام خواهد شد.

 

 

دانلود فایل کتابچه

 

پاسخگویی به سوالات مسابقه


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 5

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 561796

  • بازديدکنندگان امروز : 285

  • کل بازديدکنندگان : 1188849

پیوندها