نسخه چاپي
1398/05/11 :: ١١:٣٩ 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همواره در خط امام و رهبری عمل کرده است

رئیس قوه قضائیه گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به دور از هرگونه جناج بندی سیاسی همواره در خط امام و رهبری عمل کرده، این شورا با بسیج مردمی بارها دشمن را ناامید کرده است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همواره در خط امام و رهبری عمل کرده است

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه، نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را مجموعه‌ای انقلابی، اثرگذار و نقش آفرین در کشور معرفی و عنوان کرد و افزود: این مجموعه در فراز و فرودهای دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره نقش مثبت خود را در کشور ایفا کرده و در بسیاری از مواقع اقدامات به موقعی که توسط این شورا انجام شده، جامعه را از سرگردانی خارج کرده است.

رئیس قوه قضائیه اضافه کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به دور از هرگونه جناج بندی سیاسی همواره در خط امام و رهبری عمل کرده، این شورا با بسیج مردمی بارها دشمن را ناامید کرده است.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در ادامه به تبیین دلایل موفقیت‌ها و توفیقات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اشاره و ابراز کرد: اولین موضوع زمان شناسی این شورا بوده، زمان شناسی موضوع بسیار مهمی است. یکی از مهمترین ویژگی‌ها و دلایل موفقیت این شورا، با بصیرت و زمان شناسانه عمل کردن است.

وی نیازشناسی و تشخیص اقتضائات زمان را از دیگر ویژگی‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی معرفی و بیان کرد: این شورا از ابتدای تأسیس تا کنون بسیار خوب توانسته اقتضائات زمان خود را بشناسد و بر اساس اقتضائات روز عمل کند.

آیت الله رئیسی سومین شاخصه ممتاز شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را شناخت ذائقه مردم برشمرد و عنوان کرد: شناخت ذائقه و خواست مردم از موضوعی بسیار مهم بوده که موجب تصمیم سازی‌های صحیح می‌شود. شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسیار خوب در این زمینه ظاهر شده است. از ویژگی‌های ممتاز امام خمینی(ره) شناخت و باور داشتن نسبت به مردم بود.

رئیس قوه قضائیه در بخش دیگری از سخنان خود بر اهمیت شناخت دشمنان واقعی نظام اسلامی و مردم تأکید و بیان کرد: هم شناخت دشمن واقعی و هم آشنایى با شگردها و شیوه‏هاى‏ دشمنى‏ آن ضروری است؛ قطعا آل سعود و آل خلیفه خبیث‌اند، اما حامیان آن‌ها استکبار جهانی هستند، باید مراقب دست‌های پلیدی بود که آل سعود‌ها را ایجاد می‌کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه گفتمان امام و رهبری باید گفتمان غالب در کشور باشد، تصریح کرد: امروز بهترین و جامع‌ترین تفسیر از خط امام را جانشین به حق ایشان رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) دارند که تمام سیر و سلوکشان همچون امام راحل است؛ رهبری ضامن تداوم خط امام در کشور هستند.

آیت الله رئیسی در پایان استفاده از ابزارهای نوین تبلیغاتی را موجب اثرگذاری بیشتر بر مخاطبان معرفی و عنوان کرد: استفاده از روش‌های نوین تبلیغاتی موجب اثرگذاری بیشتر پیام می‌شود، همچنین باید در زمینه تولید ادبیات جدید و مفاهیم قابل انتقال به نسل نو نیز تلاش کرد.

 

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 28

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 715350

  • بازديدکنندگان امروز : 432

  • کل بازديدکنندگان : 1860295

پیوندها