نسخه چاپي
1398/05/08 :: ١٢:٢٨ 
آیت الله صفایی بوشهری:

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی توانست تهدیدها را به فرصت تبدیل کند

امام‌جمعه بوشهر گفت: شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی یک نهاد مردمی، انقلابی، پرتلاش و موفق بوده که توانسته تمام جریان‌های تبلیغی و انقلابی را مدیریت کند و در مقاطع حساس تهدیدها را به فرصت تبدیل کند

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی توانست تهدیدها را به فرصت تبدیل کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، آیت‌الله صفایی بوشهری اظهار داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یکی از مهم‌ترین دستگاه‌های صیانت، حمایت و تبیین مواضع انقلابی نظام و مردم در ساختار انقلاب اسلامی است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هیچ‌وقت دچار حاشیه نشد

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر گفت: در این چهل سال عمر پربرکت جمهوری اسلامی، شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی یکی از سالم‌ترین دستگاه‌های موجود در کشور بوده به‌طوری که هیچ‌وقت دچار حاشیه نشد و کارنامه بسیار خوبی را برای خود به ارمغان آورد.

آیت‌الله جنتی مثل کوه در مقابل ضدانقلاب ایستاده

وی در خصوص تخریب دشمنان علیه رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی کشور، تصریح کرد: آیت‌الله جنتی مثل یک کوه در مقابل تمامی جریان‌های ضدانقلابی داخلی و خارجی ایستاده و در همه استان‌ها به‌ویژه استان بوشهر توانسته برای تمام جریانات انقلابی برنامه‌ریزی خوبی داشته باشد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی توانست تهدیدها را به فرصت تبدیل کند

امام‌جمعه بوشهر عنوان کرد: شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی یک نهاد مردمی، انقلابی، پرتلاش و موفق بوده که توانسته تمام جریان‌های تبلیغی و انقلابی را مدیریت  کند و در مقاطع حساس تهدیدها را به فرصت تبدیل کند.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 626744

  • بازديدکنندگان امروز : 80

  • کل بازديدکنندگان : 1367064

پیوندها