نسخه چاپي
1398/05/06 :: ٠٨:٣٦ 

حمايت مردم از انقلاب اسلامی نااميدي دشمنان را رقم زد

قائم مقام شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي كشور گفت : حمايت مردم از انقلاب اسلامی و حضور به موقع آن ها در صحنه دفاع از دستاوردها، شكست و نااميدي دشمنان را رقم زده است.

حمايت مردم از انقلاب اسلامی نااميدي دشمنان را رقم زد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت الله لطفي در جلسه شوراي اداري استان كرمانشاه گفت : در حالي بهمن ماه سال گذشته چهلمين سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي را به بهترين شكل ممكن جشن گرفتيم كه دشمنان به سركردگی آمريكاي جنايتكار از 2 سال قبل به دنبال براندازي نظام مقدس جمهوري اسلامي بود.

وي گفت:تلاش هاي مذبوحانه دشمنان و وعده هاي پوچ و توخالي آن ها نه تنها رنگ واقعيت به خود نگرفت بلكه در 22 بهمن 97 و در چهلمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب، ملت ايران حماسه اي ديگر آفريدند و با حضور كم نظير خود در مراسم راهپميايي اين روز پاسخ قاطعي به ياوه گويي هاي معاندان را دادند.

لطفي ادامه داد: از ماه ها قبل دشمنان تلاش زيادي كردند تا با مايوس كردن مردم نسبت به آينده آن ها را از حضور در مراسم جشن پيروزي انقلاب بازدارند اما به لطف الهي و بصيرت مردم قهرمان ايران، در 22 بهمن سال قبل جمعيت بسيار بيشتري در ميدان دفاع از انقلاب و جمهوري اسلامي حاضر شدند.

قائم مقام شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي كشور تصريح كرد: در 22 بهمن سال 97 علاوه بر برپايي راهپميايي در همه استان ها و شهرهاي كشور، اين مراسم در 10 هزار روستا از جمله روستاهاي استان كرمانشاه برگزار شد تا اين روز براي هميشه در تاريخ ماندني شود.

وي با بيان اينكه سال گذشته همدلي و وحدت بسيار خوبي ميان مردم و مسئولان حاكم بود، افزود: نتيجه آن شكست دشمنان در تمامي عرصه ها و نشان داده شدن اقتدار جمهوري اسلامي به جهانيان بود.

لطفي گفت: با بيانيه رهبري وارد گام دوم انقلاب كه گام توسعه، پيشرفت و آباداني كشور است شديم و به فضل الهي با رهبري مقام عظماي ولايت و بصيرت مردم موفقتر از گذشته عمل خواهيم كرد.

قائم مقام شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي كشور همچنين از امام جمعه و استاندار كرمانشاه به عنوان 2 تن از مديران انقلابي و متدين كشور ياد كرد و گفت: حضور آن ها نعمت بزرگي براي اين استان انقلابي و شهيد پرور است.

وي همچنين از استاندار كرمانشاه به عنوان يكي از سختكوش ترين مديران كشور ياد كرد و گفت: وي در هرجايي بوده خير و بركت فراواني از خود به جا گذاشته و در كرمانشاه نيز با حضور ايشان اقدام هاي خوبي صورت گرفته است.

حركت انقلابي بايد سرلوحه تمام امور باشد/ تجليل از آيت الله مصطفي علما

همچنین در این مراسم به مناسبت چهلمين سالگرد اقامه نخستين نماز جمعه انقلاب اسلامي قائم مقام تبليغات اسلامي كشور به نيابت از آيت الله جنتي از آيت الله علما نماينده، ولي فقيه و امام جمعه كرمانشاه تجليل كرد.

آيت الله مصطفي علما در سخنانی اظهار داشت: همانطور كه امام (ره) در وصيت نامه خود بالاترين خدمت را خدمت به مردم عنوان كرد ما نيز بايد بتوانيم به جامعه و اجتماع با خلوص نيت خدمت كنيم.

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه كرمانشاه افزود: امام (ره) همواره تاكيد مي كرد كه القاب مختلف را براي من به كار نبريد بلكه به من بگوييد «يك خدمتگزار» و اين بزرگترين درس براي ما محسوب مي شود كه به نظام و مردمي خدمت كنيم كه پشتوانه آن اسلام است.

وي به ديدار ائمه جمعه سراسر كشور با رهبر معظم انقلاب اشاره كرد و گفت: در اين ديدار رهبر انقلاب نكاتي را يادآور شدند كه از جمله مهم ترين آن توجه به ذكر و تقوا بود كه رهبر بر آن تاكيد فراوان داشتند.

آيت الله علما خاطر نشان كرد: نماز جمعه ذكر است و ذكر هم مايه بيداري انسان است.

امام جمعه كرمانشاه ادامه داد: علماي اخلاق غفلت را سم مهلك و كشنده مي دانند و علت تمام گرفتاري ها و اشتباهاتي كه از انسان سر مي زند غفلت است.

وي بيان داشت: كسي كه مي خواهد جانشين خدا باشد بايد ذكر خدا را به جا بياورد و اگر به اين مهم توجه كند رانت، رشوه، ارز، سكه و... براي آنها معنا ندارد.

نماينده ولي فقيه در استان كرمانشاه يادآور شد: آنچه انسان را حفظ مي كند و براي انسان سرمايه عظيمي محسوب مي شود تقوا است و به همين جهت در هر نماز جمعه در هر دو خطبه امر به تقوا مي شود.

آيت الله علما تقواي امام (ره) را مثال زدني عنوان كرد و گفت: امام به واسطه سرمايه ذكر و تقوا كار را به جايي رساند كه امروز شرق و غرب تسليم نظام جمهوري اسلامي هستند.

وي با بيان اينكه نماز جمعه نقش اساسي در انسان سازي دارد، افزود: بايد چاشني تمام شئون نظام حركت انقلابي باشد چرا كه بدون اين حركت هيچ پيشرفتي محقق نخواهد شد.

نماينده ولي فقيه در استان كرمانشاه افزود: به واسطه همين حركت انقلابي امروز ايران اسلامي به عنوان يك قدرت بزرگ به جهانيان معرفي شده است و دشمنان در خصوص ايران قادر به تصميم گيري نيستند.

 

پروژه هاي اقتصاد مقاومتي بايد در اولويت قرار گيرند  

در ادامه استاندار كرمانشاه ضمن اشاره به اينكه يكي از ثمره هاي شيرين انقلاب اسلامي شكوه بخشيدن به نماز جمعه به عنوان يك كانون وحدت بخش همه مسلمين عالم است گفت: نماز جمعه از سنگر هاي بزرگي است كه طول 40 سال گذشته در برابر استكبار جهاني ايستاده و مقاومت كرده است و در برابر اين جنگ اقتصادي نيز در سنگر اول دفاع است.

بازوند با اشاره به اينكه بيانيه گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب به عنوان يك راهبرد اساسي تهديد ها و فرصت ها را تبيين كرده و عملياتي كردن آن وظيفه همه ماست افزود: تحريم هاي 40 ساله دست آوردي براي آمريكا نداشته اند و روز به روز جايگاه انقلاب تحكيم يافته است.

وی تاکید کرد: پروژه هاي اقتصاد مقاومتي به عنوان راهكار برون رفت از مشكلات اقتصادي بايد در اولويت قرار گيرند.

استاندار كرمانشاه اظهار داشت: ️تحريم هاي 40 ساله هيچ دستاوردي براي آمريكا نداشته است و روز به روز جايگاه انقلاب تحكيم يافته است.

وي همچنين خاطرنشان كرد: با توجه به اينكه در ماه مرداد هستيم و تجليل آزادگان را پيش رو داريم لذا مديران در اين راستا مشاركت جدي داشته باشند.

بازوند نظارت بر كارهاي عمراني را از اولويتها دانست و گفت: در اين راستا پول مردم و بيت المال هزينه مي شود لذا بايد نظارت جدي بر موضوع داشته باشيم تا اعتماد مردم سلب نشود.

مدير ارشد استان يادآور شد: با توجه به شرايط سخت اقتصادي لازم است در واگذاري پروژه هاي نيمه كاره به بخش خصوصي اهتمام ويژه داشته باشيم و پروژه هاي اقتصاد مقاومتي كه راه برون رفت از مشكلات اقتصادي است را در اولويت قرار دهيم.

وي در بخش ديگري از سخنانش بيان داشت: بيش از 710 ميليارد تومان اعتبار استاني داريم كه به زودي ابلاغ مي شود و بحث اسناد هم دو ماه تمديد و فرصت داده شد تا دستگاه هايي كه نتوانستند اسناد خزانه را جذب كنند براي اين كار هرچه سريع تر اقدام كنند.

بازوند بيان داشت: علاوه بر 710 ميليارد تومان حدود 522 ميليارد تومان اعتبار عمراني به استان ابلاغ شده و در اين خصوص فرصت كمي داريم و بايد نسبت به مبادله آن هرچه سريع تر اقدام شود.

وي اظهار داشت: در مجموع امسال از ماده 12 تا اين لحظه 750 ميليارد تومان به استان ابلاغ شده كه 227 ميليارد تومان آن تسهيلاتي است كه بين همه تقسيم شده و بايد نسبت به جذب آن اقدام كنند.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 9

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 515281

  • بازديدکنندگان امروز : 1693

  • کل بازديدکنندگان : 1049665

پیوندها