نسخه چاپي
1398/05/05 :: ٠٨:٥٦ 

دیپلماسی شتاب زده

در این روزها رفت و آمدهای محرمانه و غیر محرمانه دیپلماسی از ایران و به ایران فراوان شده که معمولا در این رفت و آمدها حرف ها و مواضع از دست در رفته هم مطرح می شود که نگران کننده است.

دیپلماسی شتاب زده

حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین روحی یزدی طی یادداشتی در کانال شخصی خود نوشت: در این روزها رفت و آمدهای محرمانه و غیر محرمانه دیپلماسی از ایران و به ایران فراوان شده که معمولا در این رفت و آمدها حرف ها و مواضع از دست در رفته هم مطرح می شود که نگران کننده است.

در این روزها رفت و آمدهای محرمانه و غیر محرمانه دیپلماسی از ایران و به ایران فراوان شده که معمولا در این رفت و آمدها حرف ها و مواضع از دست در رفته هم مطرح می شود که نگران کننده است.

آقای ظریف در سفر تیرماه به نیویورک گفته است: 'ما می توانیم در صورت باز گشت آمریکا به برجام دوره بازرسی آژانس بین المللی انرژی اتمی را ابدی کنیم' !

آقای روحانی در جلسه اخیر هیات دولت گفت: 'دولت هرگز فرصت مذاکره را از دست نداده و نخواهد داد'. در حالیکه مقام معظم رهبری در پاسخ به 'شینزوآبه' نخست وزیر ژاپن فرمودند: 'من شخص ترامپ را شایسته مبادله هیچ پیامی نمی دانم و هیچ پاسخی هم به او ندارم و نخواهم داد'.

اکنون که آمریکایی ها و انگلیسی ها و سعودی ها و صهیونیست ها و اماراتی ها پی به قدرت ایران برده و به آن اعتراف دارند، وقت آنست که جمهوری اسلامی ایران در این فرصت اقتدار به حقوق حقه خود برسد و حتی حقوق تضییع شده طی چهل سال گذشته را دریابد.

سفر شنبه آینده (۱۳۹۸/۵/۵) یوسف بن علوی وزیر امور خارجه سیاستمدار کهنه کار عمان نیز که سکانسی از این سریال است در همین راستا صورت می گیرد

فراموش نکنیم عمان در یکسال اخیر (۱۳۹۷/۸/۳) میزبان نخست وزیر آدم کش رژیم صهیونیستی در مسقط بوده و مقامات پادشاهی عمان اظهاراتی در حمایت از معامله قرن داشته اند و عمان اولین کشور عربی منطقه خلیج فارس می باشد که روابط خود را با اسرائیل علنی کرده است.۱۳۹۸/۵/۳

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 6

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 561819

  • بازديدکنندگان امروز : 319

  • کل بازديدکنندگان : 1188883

پیوندها