نسخه چاپي
1398/04/24 :: ١٥:١٧ 

شوراي هماهنگي تبليغات اسلامی موثرترين دستگاه در صيانت از مواضع نظام است

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: با توجه به كاركرد تعريف شده براي شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي، اين شورا از موثرترين و مهمترين دستگاه در صيانت، حمايت و تبيين مواضع انقلابي نظام جمهوري اسلامي است.

شوراي هماهنگي تبليغات اسلامی موثرترين دستگاه در صيانت از مواضع نظام است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، مراسم تكريم و معارفه رئيس شوراي هماهنگي و تبليغات اسلامي استان بوشهر پيش از ظهر امروز دوشنبه(24 تیر) با حضور نماينده ولي فقيه در استان و مديران دستگاه هاي اجرايي برگزار شد.

 

در این مراسم نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: در 40 سال گذشته اين تشكيلات يكي از سالم ترين دستگاه هاي پرتلاش انقلابي و مردمي است و در برهه هاي زماني مختلف با ايجاد حركت هاي مردمي از انقلاب دفاع كرده است.

آيت الله غلامعلي صفايي بوشهري افزود: شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي نهادي مردمي، انقلابي و اسلامي است كه توانسته تمام جريان هاي تبليغي و انقلابي را مديريت و در مقاطع مهم زماني تهديدها را تبديل به فرصت كند و كارنامه خوب و موفقي از خود به ثبت برساند.

شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي هيچ وقت دچار حاشيه نشد

نماينده ولي فقيه در استان بوشهر گفت: در اين چهل سال عمر پربركت جمهوري اسلامي، شوراي هماهنگي و تبليغات اسلامي يكي از سالم ترين دستگاه هاي موجود در كشور بوده به طوري كه هيچ وقت دچار حاشيه نشد و كارنامه بسيار خوبي را براي خود به ارمغان آورد.

آيت الله جنتي مثل كوه در مقابل ضدانقلاب ايستاده

وي در خصوص تخريب دشمنان عليه رئيس شوراي هماهنگي و تبليغات اسلامي كشور، تصريح كرد: آيت الله جنتي مثل يك كوه در مقابل تمامي جريان هاي ضدانقلابي داخلي و خارجي ايستاده و در همه استان ها به ويژه استان بوشهر توانسته براي تمام جريانات انقلابي برنامه ريزي خوبي داشته باشد.

شوراي هماهنگي توانست تهديدات را به فرصت تبديل كند

امام جمعه بوشهر عنوان كرد: شوراي هماهنگي و تبليغات اسلامي يك نهاد مردمي، انقلابي، پرتلاش و موفق بوده كه توانسته تمام جريان هاي تبليغي و انقلابي را مديريت  كند و در مقاطع حساس تهديدها را به فرصت تبديل كند.

 

وظيفه اصلي شوراي هماهنگي، برگزاري مراسمات ملي است

نصرالله شفيعي در اين آئين ضمن تبريك ولادت امام رضا(ع)، به تشريح وظايف اصلي شوراي هماهنگي و تبليغات اسلامي پرداخت و اظهار داشت: اين شورا وظيفه هماهنگي و برگزاري مراسم هايي را بر عهده دارد كه جنبه ملي داشته باشند و علاوه بر اين مراسمات، برنامه هاي غيرمترقبه ملي و استاني در ايام سال وجود دارد كه شوراي هماهنگي مسؤوليت اين برنامه ها را نيز، بر عهده دارد.

رئيس سابق شوراي هماهنگي و تبليغات اسلامي استان بوشهر به سابقه پنج ساله خود در اين شورا اشاره كرد و گفت: بدون ترديد براي كسي كه روحش با نظام جمهوري اسلامي گره خرده، بازنشستگي برايش معنايي ندارد و اين راه براي وي ادامه خواهد داشت.

تقويت و تحكيم ارزش ها و اركان نظام جمهوري اسلامي از اهداف شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است

همچنین در این مراسم رئيس جدید شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان بوشهر گفت: اشاعه فرهنگ ديني و انقلابي و تثبيت و تعميق اين فرهنگ در جامعه بويژه براي نسل جوان از مسئوليت هاي اين شوراست.

حجت الاسلام يوسف جمالي افزود: برگزاري صرف مراسم موجب تعميق و تثبيت فرهنگ انقلابي نمي شود بلكه براي رسيدن به اين هدف نيازمند برنامه ريزي صحيح و اصولي هستيم.

وي بيان كرد: تقويت و تحكيم ارزش ها و اركان نظام جمهوري اسلامي از هدف هاي اين شوراست كه تلاش مي شود با هدف گذاري و برنامه ريزي براي اجراي برنامه هاي مختلف در راستاي ترويج گفتمان انقلاب در استان گام برداريم.

در پايان اين مراسم،  پس از قرائت حكم انتصاب حجت الاسلام جمالي، وي بعنوان رئيس جديد شوراي هماهنگي و تبليغات اسلامي استان بوشهر معرفي شد و همچنين با اهداي لوح تقدير از زحمات نصرالله شفيعي به پاس خدمات وي در طول 65 ماه خدمت تجليل بعمل آمد.

حجت الاسلام جمالي پيش از اين سابقه مديريت حوزه علميه خواهران استان بوشهر، امام جمعه موقت اهرم را در كارنامه خدمتي خود دارد. وي در حال حاضر سرپرست دفتر آستان قدس رضوي در استان بوشهر است.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 6

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 576214

  • بازديدکنندگان امروز : 89

  • کل بازديدکنندگان : 1226453

پیوندها