نسخه چاپي
1398/04/20 :: ١٤:٥٨ 
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور:

باید تمام توان را برای تحقق بیانیه گام‌ دوم انقلاب بکار گیریم

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: مردم ولایت مدار کارنامه درخشانی از خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به جا گذاشتند.

باید تمام توان را برای تحقق بیانیه گام‌ دوم انقلاب بکار گیریم

نصرت‌الله لطفی در مراسم تودیع و معارفه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی که در دفتر امام جمعه ارومیه، برگزار شد، اظهار کرد: در سالگرد چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان نظام و انقلاب با توجه به فشار و تحریم‌های حداکثری که در دستور کار قرار داده‌ بودند انتظار عدم حضور مردم در صحنه را داشتند ولی مردم ولایت مدار کارنامه درخشانی از خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن به جا گذاشتند.
 
 وی در خصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: با توجه به شرایط و مشکلات کنونی کشور با برآوردهای انجام شده در راهپیمایی امسال با رشد ۲۵ درصدی برخوردار بوده که در نوع خود مثال زدنی و بی‌نظیر بود.
 
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدلی، وحدت و انسجام بین دستگاه‌های مختلف اجرایی را مد نظر دارد و با هماهنگی‌های لازم با ارگان ها و دستگاه ها و ائمه جماعات سعی در برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسمات دارد.
 
وی بیان کرد: همدلی تمام احزاب و اقشار در ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نمایش داده شد و بهترین مسیر و چراغ راه همان بیانیه گام دوم انقلاب است که باید تمام توانمان را برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب به کار گیریم.
 
لطفی در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب سرآغاز ورود به عرصه تشکیل نظام، دولت و جامعه اسلامی در راستای تحقق تمدن اسلامی است.
 
 

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی:

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اقدامات ارزشمندی را نسبت به حضور گسترده مردم در مراسم و مناسبت ها انجام داده است

حجت‌الاسلام سیدمهدی قریشی در مراسم تودیع و معارفه رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که در دفتر امام جمعه ارومیه، برگزار شد، ضمن تقدیر از زحمات«محسن شکرنیا» اظهار کرد: رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مدیری لایق و بسیار جدی در کارهای خود بود و مراسمات با پیگیری ایشان در استان بسیار عالی برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه«طاهر بخشایی» امتحان خود را در عرصه مختلف کاری پس داده است و لایق ریاست چنین کاری است، افزود: امیدواریم که خداوند به ایشان توفیقات روزافزون داده و با تلاش سعی در شاهد حرکات پرشتاب دیگری باشیم.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه رهبر کبیر انقلاب اسلامی به این نهاد تاکید فراونی داشتند،  بیان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از یادگاران دوران رهبر کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) بوده و مقام معظم رهبری نیز همین روند و همین سنت را پیش بردند.

وی تصریح کرد: کشور ما بر اساس منویات رهبری شرایط های سختی را پشت سر گذاشته و مردم ایران نیز همواره با صلابت در صحنه حضور داشته‌ و موجب عقب‌نشینی دشمن شده‌اند و در این بین، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نیز اقدامات ارزشمندی انجام داده است و امروز کشور در بالاترین سطح از انسجام خود قرار دارد.

قریشی در ادامه تصریح کرد: مدیران و مسوولان باید حساسیت بیشتری در کارهای خود داشته و همه استعداد و امکانات خود را در مسیر پیشرفت کشور به کار گیرند و برای آینده و آخرت خود گام موثری داشته تا موفقیت بیشتری به دست آوردند.

در این مراسم که در دفتر  امام جمعه ارومیه با حضور جمعی از مسئولان استانی و کشوری، برگزار شد از زحمات محسن شکرنیا قدرانی شده و طاهر بخشایی به عنوان رییس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان معرفی شد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 3

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 688808

  • بازديدکنندگان امروز : 1289

  • کل بازديدکنندگان : 1557164

پیوندها