نسخه چاپي
1398/04/19 :: ١٥:٠٦ 

اجرای طرح جهاد بزرگ فرهنگي در بام ايران زمين

علی گرجی گفت: اجراي طرح تقويت مباني اعتقادي و شبهه زدايي ديني كه به همت امام جمعه شهركرد در حال برگزاري است يك جهاد بزرگ فرهنگي در بام ايران زمين است.

اجرای طرح جهاد بزرگ فرهنگي در بام ايران زمين

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، علي گرجي امروز (چهارشنبه 19 تير) در شهركرد گفت: اجراي طرح تقويت مباني اعتقادي و شبهه زدايي ديني كه به همت امام جمعه شهركرد در حال برگزاري است يك جهاد بزرگ فرهنگي در بام ايران زمين است.

وی در ادامه افزود: طرح تقويت مباني اعتقادي و شبهه زدايي ديني عمق بخشيدن به بصيرت ديني، سياسي و فرهنگي جامعه به ويژه جوانان، تقويت بينش سياسي و باورهاي ديني چون عقبه اي مستحكم، جامعه به ويژه جوانان را در برابر بمباران فرهنگي ناتو محافظت مي كند.

وي ابراز كرد: تقويت آرمان گرايي ديني، تبيين رابطه دين و دنيا، علم و دين و دين و سياست، تبيين جايگاه و نقش دين مداري در پيشگيري و مصونيت سازي در مقابل تهاجم انديشه هاي گمراه كننده، برانگيختن حس مذهبي در جوانان در جهت تعميق باورهاي ديني، شبهه شناسي و پاسخ گويي به شبهات ديني، فرهنگي و اجتماعي، استفاده از اساتيد قوي و برجسته كشوري از رشته هاي مختلف علمي در زمينه هاي علمي، ديني و اخلاقي براي طرح مباحث و بهره گيري از عالمان و سخنوران مورد علاقه جوانان در امور ديني از ديگر ويژگي هاي طرح تقويت مباني اعتقادي و شبهه زدايي در استان است.

گرجي، «علم و پژوهش»، «معنويت و اخلاق»، «اقتصاد»، «عدالت و مبارزه با فساد»، «استقلال و آزادي»، «عزت ملي، روابط خارجي و مرزبندي با دشمن» و «سبك زندگي» را از جمله محتواهاي غني تقويت مباني اعتقادي و شبهه زدايي در استان عنوان كرد.

وي، بهره برداري حداكثري و حضور پرشور آحاد مردم در برنامه ها، اطلاع رساني گسترده از طريق ابزارهاي موجود، دريافت فايل صوتي برنامه هر شب از پايگاه اطلاع رساني طرح توسط مسئولين محترم روابط عمومي و ارسال براي پرسنل و خانواده هاي آنان، تدوين گزيده اي از بيانات برجسته سخنرانان در قالب جزوات آموزشي و توزيع در بين كاركنان و برگزاري مسابقه با جوايز ويژه و تبليغ و اطلاع رساني ويژه طرح در تابلو اعلانات ادارات و به روز رساني مطالب سخنرانان طرح را از جمله وظيفه و رسالت مردم و مسئولين در قبال برگزاري طرح تقويت مباني اعتقادي و شبهه زدايي برشمرد.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 11

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 543404

  • بازديدکنندگان امروز : 1189

  • کل بازديدکنندگان : 1134691

پیوندها