نسخه چاپي
1398/04/15 :: ١١:٠٧ 
سردار شیرازی:

شاهد پیشرفت نهاد انقلابی و خفت دشمن هستیم

رییس دفتر نظامی فرمانده کل قوا، گفت: به لطف خداوند شاهد رشد و پیشرفت نظام و نهاد انقلابی هستیم و در طرف مقابل هم شاهد ذلت و خفت دشمن هستیم.

شاهد پیشرفت نهاد انقلابی و خفت دشمن هستیم

سردار محمد شیرازی رییس دفتر نظامی فرمانده کل قوا در مراسم تودیع و معارفه رییس جدید سازمان بسیج مستضعفین طی سخنانی اظهار داشت: تدابیر انبوهی از فرمانده کل قوا در بسیج داریم و برای اجرای آنها هم قیام کردیم اما باید این تلاش به جایی برسد که خشنودی رهبر انقلاب را در پی داشته باشد.

وی افزود: اوامر رهبر انقلاب باید به صروت جدی مورد باز بینی قرار گیرد و مطالبه های که ایشان در مورد بسیج دارند، ناشی از عمق نگاه راهبردی شان است.

سردار شیرازی ادامه داد: طرح اعتلای بسیج را رهبر انقلاب در اول سال 97 مطالبه کردند. اگر بتوانیم وضعیتی ترسیم کنیم و گزارش عملکردی خدمت ایشان بدهیم می توانیم از راهنمایی های راهبردی ایشان استفاده کنیم این طرح اعتلا که شروع شده باید به صورت کامل اجرا شود.

رییس دفتر نظامی فرمانده کل قوا تصریح کرد: به لطف خداوند شاهد رشد و پیشرفت نظام و نهاد انقلابی هستیم و در طرف مقابل هم شاهد ذلت و خفت دشمن هستیم. اگر ما همچنان وای کار نظام باشیم نظام جمهوری اسلامی رو به جلو خواهد رفت و باید کار بجایی برسد که دشمن از کار خودش نا امید شود.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 5

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 543354

  • بازديدکنندگان امروز : 1118

  • کل بازديدکنندگان : 1134620

پیوندها