نسخه چاپي
1398/04/01 :: ١٤:٤٣ 

حجت الاسلام و المسلمین علی ناصر رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان شد

در این مراسم حجت‌الاسلام ناصر که پیش از این سمت معاون تهذیب و تبلیغ حوزه‌های علمیه زنجان را برعهده داشت جایگزین سید سعید حسینی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سابق استان شد.

حجت الاسلام و المسلمین علی ناصر رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان شد

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان، مراسم تودیع و معارفه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان ظهر امروز با حضور قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام ناصر که پیش از این سمت  معاون تهذیب و تبلیغ حوزه‌های علمیه زنجان را برعهده داشت جایگزین سید سعید حسینی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سابق استان شد.

آیت‌الله شیخ علی خاتمی ظهر امروز در مراسم معارفه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان اظهار کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از یادگاران دیرین امام خمینی (ره) بوده است.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به عنوان فرا ملی و فرا نهادی فعالیت کرده و مسؤولیت برگزاری مراسم‌های ملی را عهده‌دار است، تصریح کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مرتبط و یا وابسته به نهاد و گروه خاصی نبوده و زیر نظر نظام مقدس جمهوری اسلامی فعالیت دارد.

وی با بیان اینکه تا امروز شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در انجام وظایف خود موفق عمل کرده است، گفت: در راس این مجموعه، فقیه انقلابی و ولایتمدار قرار دارد.

 

*استفاده از ظرفیت‌ها برای تحقق اهداف

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در این مراسم با اشاره به اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به عنوان نهاد حاکمیتی و عمومی فعالیت دارد، اضافه کرد: این نهاد در راستای رسیدن به اهداف خود از همه ظرفیت‌های موجود استفاده می‌کند.

 نصرت الله لطفی در ادامه با اشاره به هماهنگی کامل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در برگزاری مراسم‌های مختلف اظهار کرد: همدلی، شکوه و عظمت برنامه‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در برنامه 22 بهمن هر سال تکرار می‌شود، چرا که این مراسم با حضور باشکوه اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از ابتدای فعالیت خود به عنوان نهاد فراسازمانی و فراجناحی با نگاه حاکمیتی فعالیت داشته و دارد، اضافه کرد: همین موضوع موجب فعالیت بهتر این نهاد شده است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه از دیگر مراسم‌های باشکوه برگزار شده مراسم روز پاسدار و دیدار مسؤولان استان با سپاهیان کشور بود، افزود: این دیدار در پاسخ به معرفی سپاه به عنوان گروه تروریستی از سوی ترامپ با شکوه و عظمت خاصی برگزار شد.

وی در ادامه به برخی از مناسبت‌های پیش رو و مهم در تقویم تاریخ اشاره کرد و گفت: از جمله این موارد هفته باز خوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی است که در این بازه زمانی همه دستگاه‌های ذیربط باید برای معرفی جنایات و سیاست‌های خصمانه آمریکا استفاده کنند.

لطفی با اشاره به دیدار نخست وزیر ژاپن با مقام معظم رهبری و عزتی که در این دیدار برای ایرانیان رقم خورد، تصریح کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری در این دیدار و دست رد به سینه ترامپ موجب عزت دادن به جبهه انقلاب اسلامی شد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در ادامه از برگزاری مراسم مهم دیگری همزمان با ششم تیرماه خبر داد و گفت: در این روز پیکر مطهر 150 شهید گمنام در کشور تشییع خواهد شد.

وی همچنین به بحث مهم بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: گام دوم انقلاب به این معنا است که آرمان و افتخارات انقلاب اسلامی به گونه‌ای به نسل جوان جامعه تبیین شود تا با بصیرت حرکت انقلاب اسلامی تا تحقق تمدن اسلامی و ظهور صاحب اصلی آن ادامه پیدا کند.

لطفی در پایان با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: امسال برای نخستین بار در 10 هزار روستای کشور راهپیمایی برگزار شد.

 

*تأکید بر ضرورت شناسایی شگردها و توطئه‌های دشمنان

استاندار زنجان نیز در این جلسه با اشاره به فعالیت مطلوب شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در حیطه وظایف خود اظهار کرد: انسجام بخشی به برنامه‌های مناسبتی از اهداف شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

فتح‌الله حقیقی با بیان اینکه نظام اسلامی بر اساس منویات امام و رهبری با انسجام و وحدت شرایط سخت را گذرانده است، اضافه کرد: اقدامات انجام شده ارزشمند بوده، از همین رو پاسداشت این مراسم‌ها بسیار ارزشمند است.

وی با تأکید بر ضرورت شناسایی شگردها و توطئه‌های دشمنان بیان کرد: دشمن از ابتدای انقلاب اسلامی همواره بر علیه نظام اسلامی بوده و هیچگاه ما را به حال خود رها نکرده است از همین رو باید در برابر هجمه‌های دشمنان آگاه باشیم.

استاندار زنجان با بیان اینکه امور مربوط به انسجام ملی باید با حساسیت دنبال شود و بنده نیز روی این مسائل حساسیت بسیاری دارم، تصریح کرد: البته موضوع دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد، آرام‌سازی جامعه است.

حقیقی با اشاره به اینکه در نمایش اقتدار نظام اسلامی همه باید هماهنگ باشند، اضافه کرد: در این زمینه باید همه دستگاه‌ها پای کار بوده و نهایت تلاش خود را برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان انجام دهند.

رئیس سابق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان نیز در این مراسم گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته‌ در 18 سال گذشته در سمت ریاست این سازمان در استان زنجان ارائه کرد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 9

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 543359

  • بازديدکنندگان امروز : 1126

  • کل بازديدکنندگان : 1134628

پیوندها