نسخه چاپي
1398/03/25 :: ٠٨:١٠ 
مدیر عامل بنیاد هابیلیان:

حافظه تاریخی ملت ایران از جنایات منافقین و حامیان آنها پاک نمی شود

مدیر عامل بنیاد هابیلیان با بیان این که نباید از جریان نفاق و نفوذ غفلت کرد گفت: حافظه تاریخی ملت ایران از جنایات منافقین و حامیان آنها پاک نمی شود.

حافظه تاریخی ملت ایران از جنایات منافقین و حامیان آنها پاک نمی شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی،سید محمد جواد هاشمی نژاد، مدیر عامل بنیاد هابیلیان در همایش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که در مشهد مقدس برگزار شد، به مصادیق حقوق بشر آمریکایی و شهادت 17 هزار شهید ترور به دست منافقین اشاره کرد و افزود: در سال 84، گروهی توسط بازماندگان و خانواده های شهدای ترور در ایران تشکیل شد که هسته مرکزی بنیاد قابیلیان را بنا نهاد و فعالیت هایی را در راستای زنده نگه داشتن نام و یاد شهدای ترور صورت داد تا خیانت ها و جنایات چهره نفاق در ایران که در صدد مخدوش کردن حافظه تاریخی ملت ایران و انحراف جوانان هستند به فراموشی سپرده نشود.

وی بیان داشت: نفاق ویژگی اصلی تروریست هایی است که در ایران دست به جنایت زدند و خطرناک ترین چهره آنها زمانی است که اسلحه را کنار گذاشته و با دورویی توانستند بخشی از جامعه را فریب دهند.

هاشمی نژاد اضافه کرد: آنها با فریب کاری و نفوذ، ایده ها و افکار خود را در میان جریان ها و شخصیت های مختلف کشور ترویج کردند و این گروهک منافق و معاند و وابستگان آنها به شکل ها و با شیوه های مختلف همیشه در ایران وجود داشته و دارد.

وی اظهار کرد: در ماجرای فتنه سال 88  نیز گوشه ای از این فریب کاری و نفاق را شاهد بودیم و هنوز هم در کشور وجود دارد و بیش از 40  سال است که مبارزه میان خط امام(ره) و خط نفاق وجود داشته و هنوز ادامه دارد.

هاشمی نژاد در ادامه افزود: نفاق به دلیل عملکرد خشن و فعالیت های نظامی که در قالب کشتار و ترور مردم و مسئولان نظام جمهوری اسلامی انجام داد  و به دلیل کمک به رژیم بعث عراق و صدام در جریان 8 سال دفاع مقدس همواره در میان مردم ایران، چهره ای منفور داشت اما از زمانی که سلاح را کنار گذاشت، چهره خطرناک تری پیدا کرد.

مدیر عامل بنیاد هابیلیان با اشاره به این که منافقین و عوامل آنها، اکنون مورد حمایت ضدانقلاب و کشورهای غربی هستند و سیستم های امنیتی دنیا با آنها همکاری می کنند، گفت: تقریبا سرمنشا تمام اقداماتی که در 40 سال گذشته علیه ایران انجا شده است، مبتی بر اطلاعات و فعالیت هایی است که توسط منافقین و عوامل داخلی و خارجی آنها صورت گرفته و در بخش های اقتصادی نیز آسیب ها و ضربات سنگینی به نظام اسلامی وارد نموده است.

هاشمی نژاد  ادامه داد: منافقین و مدافعان آنها سالی یک بار در کشور فرانسه همایش برگزار می کنند و بسیاری از مقامات سیاسی دنیا از جمله جان بولتون در این همایش ها حضور داشته و از سیستم های اطلاعاتی منافقین استفاده می کنند. منافقین به صورت هدفمند بر سیاست مداران دنیا تاثیر می گذارند و در حقیقت طرح های آنها است که در سالهای گذشته و اکنون بر علیه ملت و نظام ایران اعمال شده است. سران آمریکا و کشورهای غربی اطلاعات خود را از منابع متصل به خط نفاق کسب کرده اند و تصمیمات آنها بر علیه ایران به واسطه همین اطلاعات شکل گرفته است.

وی اظهار کرد: آنها در داخل هم در صدد نفوذ بر مدیران و مسئولان جمهوری اسلامی هستند و بنابراین هیچ گاه نباید از دشمن و خطر نفوذ، غفلت کرد و آن را دست کم گرفت.

هاشمی نژاد گفت: در سال 1367 امام خمینی(ره) به این نتیجه رسیدند که تا زمانی که ریشه نفاق در کشور وجود دارد، به ما ضربه می زند و دستور فرمودند، منافقانی که بر مواضع خود باقی هستند و پافشاری می کنند یا از بین بروند و یا توبه کنند. در جنگ مرصاد 30 درصد از منافقینی که در این عملیات شرکت داشتند از کسانی بودند که به ظاهر توبه کرده بودند ولی مجددا دست به خدعه و عملیات نظامی زدند.

وی با اشاره به این که نفاق در ایران ریشه و سابقه 50 ساله دارد، افزود: امروز نباید از نفاق و نفوذ در کشور غفلت کرد، آنها 17 هزار بیگناه را ترور کردند که در میان آنها، رئیس جمهور ایران و بزرگ ترین شخصیت های کشور بودند و امروز با این سابقه و فعالیت 50 ساله در صدد انحراف جوانان هستند. چگونه نسل جوان فریب آنها را نخوردند؟ آنها در سطح بین المللی و در ایران فعالیت گسترده ای دارند و به دنبال فریب جوانان هستند.

مدیر عامل بنیاد هابیلیان گفت: امروز استکبار به دنبال پوشاندن جنایات خود و مخفی کردن عملکرد گذشته در میان نسل جوان و انحراف آنان از طریق فضای مجازی و رسانه هاست. ولی با تلاش خانواده های شهدای ترور، مظلومیت کسانی که قربانی اصلی تروریست در جهان هستند، به گوش جوانان رسیده و اجازه نمی دهیم حافظه تاریخی ملت ایران از این جنایات پاک و به فراموشی سپرده شود.

 

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 15

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 528752

  • بازديدکنندگان امروز : 655

  • کل بازديدکنندگان : 1091047

پیوندها