نسخه چاپي
1398/03/21 :: ١٤:١٧ 

ورود فکری جوانان به مقوله گام دوم انقلاب

لازم است جوانان با فکر و اندیشه خلاقانه و سرشار از امید و نشاط به آن وارد شوند و ضمن تجزیه و تحلیل ابعاد مختلف این نقشه را از ضعف‌ها و سستی‌های گذشته درس عبرت گرفته و با رفع مشکلات پیش رو به استقبال صعود به قله‌های رفیع علمی اقتصادی سیاسی فرهنگی نظامی و منطقه‌ای بروند

ورود فکری جوانان به مقوله گام دوم انقلاب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از آنجا که ۴۰ سال گذشته یعنی از سال ۱۳۵۷ تا ۱۳۹۷ جمهوری اسلامی ایران و ملت همیشه در صحنه با فراز و نشیب‌های فراوانی مواجه بودند که بزرگترین آنها از از جنگ نظامی گرفته تا تحریم اقتصادی و تهاجم فرهنگی برای لطمه زدن به استقلال ایران اسلامی بوده است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از پشت سر گذاشتن این چهار دهه پرفراز و نشیب و در مقابل یاوه گویی های آمریکاییان که می گفتند انقلاب اسلامی ایران به چهل سالگی نخواهد رسید و جشن کریسمس را در تهران برگزار خواهیم کرد با صدور بیانیه مهمی شکست این یاوه گویی های آمریکاییان را اعلام کرده و ضمن به رخ کشاندن پیشرفت‌ها و دستاورد های مهم چهل سال گذشته در صحنه‌های مختلف از جمله علمی فرهنگی نظامی سیاسی اجتماعی و نرم افزاری و ... مسیر مشخص را برای گام دوم و ۴۰ سال آینده کشور ترسیم نموده اند.

لازم است جوانان با فکر و اندیشه خلاقانه و سرشار از امید و نشاط به آن وارد شوند و ضمن تجزیه و تحلیل ابعاد مختلف این نقشه را از ضعف‌ها و سستی های گذشته درس عبرت گرفته و با رفع مشکلات پیش رو به استقبال صعود به قله‌های رفیع علمی اقتصادی سیاسی فرهنگی نظامی و منطقه‌ای بروند و این بیانیه را به عنوان یک نسخه درمان مسکن برای کم و کاستی های گذشته قرار دهند.

مباحثی که لازم است جوانان به آن با فکر خلاقانه وارد شوند عبارت است از مباحث فرهنگی و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن و مبارزه با ناهنجاری های وارداتی و حفظ ارزش‌های ملی و دینی و قدرشناسی از بزرگان به‌خاطر رساندن این امانات گهربار به دست قشر جوان و ترویج و تبلیغ کودکان و نوجوانان به مسیر صحیح و قابل قبول می باشد.

مباحث اقتصادی که اداره کشور در مسیر پرتلاطم مبارزه با استکبار جهانی و تلاطمات ویرانگر فشارها و حجمه های آن ها و نحوه مدیریت کشور در شرایط تحریم و تهدید و با بهره جستن از ظرفیت های  داخلی و استعدادهای ملی می‌باشد و مباحث علمی دستیابی به پیشرفت های علمی با وجود سختی ها و دشواری های فراوان و باور به مغز ایرانی و استعداد ملی و امیدوار بودن به توانمندی جوانان و نخبگان داخلی و قطع امید از رفعت استکباری می باشد پیشرفت‌های نظامی و دفاعی لزوم شناخت دشمن و احساس اینکه همیشه با دشمن در حال جنگ هستیم نترسیدن از تهدیدات آنها و دل نبستن به وعده هایشان با حرکت به مسیری که احتیاج کشور را برآورده می‌کند و اختیار و امنیت را برای کشور به بار می‌آورد نفوذ منطقه‌ای و حرکت سیاسی حمایت همیشگی و همه جانبه از حرکت های مردمی مقاومت طلبانه و حرکت هایی که به مبارزه با استکبار جهانی می‌انجامد کمک به ملت‌های منطقه و ملتهای مظلوم در مبارزه با تروریست غربی و صهیونیستی و استکبار جهانی و دادرسی به ملت‌های در مشکل مانده ملت‌های مستقل و آزادی خواه و ... لازم است.

جوانان این مرز و بوم با فکر و ایده های جدیدی که تا به حال مطرح نشده است انتظارات رهبری را با بیانیه گام دوم براورده کرده و به پیشرفت کشور در همه حال کمک نمایند.

 

سجاد مهدوی
کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 713641

  • بازديدکنندگان امروز : 928

  • کل بازديدکنندگان : 1855607

پیوندها