نسخه چاپي
1398/03/21 :: ٠٨:٥٥ 
حجت الاسلام محمدیان :

راز موفقیت ملت ایران اسلامی تا امروز و در ادامه مقاومت است

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه راهبرد آمریکایی‌ها فشار تا زمان تسلیم شدن است، گفت: راز موفقیت ملت ایران اسلامی تا امروز و در ادامه مقاومت است.

 راز موفقیت ملت ایران اسلامی تا امروز و در ادامه مقاومت است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حجت‌الاسلام محمدیان، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ، با بیان اینکه کلیدی‌ترین بحث در فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب مقاومت بود، اظهار کرد: راز موفقیت ملت ایران اسلامی تا امروز و در ادامه مسیرش، مقاومت است.

وی با بیان اینکه راهبرد اصلی آمریکایی‌ها مذاکره نیست، یادآور شد: راهبرد آمریکایی‌ها فشار است و برای بهره برداری از آن مذاکره را مطرح می‌کنند.

حجت‌الاسلام محمدیان با بیان اینکه سخن گفتن از مذاکره برای آمریکایی‌ها تنها یک تاکتیک است، خاطرنشان کرد: راهبرد آمریکایی‌ها فشار تا زمان تسلیم شدن طرف مقابل است و قطعا ملت ایران راضی به تسلیم در مقابل استکبار نمی‌شوند.

وی با تاکید بر اینکه هزینه سازش برای کشور و انقلاب بسیار بالاست، افزود: هزینه مقاومت بسیار کمتر از سازش است و مردم ما در طول ۴۰ سال اخیر این مسئله را با تمام وجود درک کرده‌اند.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 713655

  • بازديدکنندگان امروز : 991

  • کل بازديدکنندگان : 1855670

پیوندها