نسخه چاپي
1398/03/11 :: ٠٩:٠٧ 

امسال باشکوه ترین راهپیمایی در روز قدس در سراسر کشور برگزار شد

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور: گفت: با توجه به شرایط کنونی جامعه،امسال باشکوه ترین راهپیمایی در روز قدس در سراسر کشور برگزار شد.

امسال باشکوه ترین راهپیمایی در روز قدس در سراسر کشور برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت الله لطفی عصر جمعه با حضور در شهرستان ورامین در خصوص راهپیمایی روز قدس گفت: خوشبختانه راهپیمایی یوم الله قدس باشکوه‌تر و تماشایی تر از سال‌های قبل و بدون حاشیه برگزار گردید به طوری که در اغلب استان‌ها با افزایش جمعیت و شکوه بیشتر نسبت به سنوات قبل برگزار شد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور تصریح کرد: در استان‌هایی از کشور با افزایش جمعیت نسبت به سنوات قبل مواجه نشده است، برآورد جمعیت شرکت کنندگان در راهپیمایی همانند سال‌های قبل بود، بدون اینکه کاهش شرکت کنندگان را شاهد باشیم که البته با واقع بینی و در نظر گرفتن شرایط خاص و استثنایی کنونی اعم از جنگ روانی و اقتصادی دشمن خبیث، ضعف مدیرت، گرانی و تورم سرسام آور و سختی معیشت مردم، در نوع خود مثال زدنی و بی نظیر بود.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط کنونی جامعه، امسال باشکوه‌ترین راهپیمایی در روز قدس نسبت به ۳۹ گذشته برگزار شد.

لطفی ادامه داد: مردم سراسر کشور با توجه به احساس تکلیف دینی، نوع دوستی، انسانی و ملی در راستای دفاع از مظلوم، دشمنی با ظالم آن چنان حماسه‌ای آفریدند که در تاریخ انقلاب ثبت خواهد شد.

 

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 3

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 690773

  • بازديدکنندگان امروز : 1525

  • کل بازديدکنندگان : 1563965

پیوندها