نسخه چاپي
1398/03/10 :: ١٠:٠٠ 

خروش مردم ۹۵۰ شهر ایران علیه معامله ننگین قرن

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور از برگزاری راهپیمایی روز قدس در 950 شهر ایران و بیش از 81 کشور خبر داد.

خروش مردم ۹۵۰ شهر ایران علیه معامله ننگین قرن

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در آغاز راهپیمایی روز قدس در قم عنوان کرد: ان شاءالله امروز در بیش از 950 شهر شاهد حرکت مردم ایران خواهیم بود در دفاع از مظلوم به تاسی از همان حدیث نبوی در بی تفاوت نبودن نسبت به مظلوم و وصیت امام علی (ع )در دشمنی با ظالم و به یاری مظلوم شتافتن. 

وی افزود: امروز با تشدید سیاست‌های نظام سلطه علیه ام‌القری جهان اسلام، ایران اسلامی ما بیش از هر زمان دیگری نیاز به همدلی، اتحاد و انسجام دارد، لذا استدعای خادم کوچکتان را بپذیرید؛ امروز فریادمان علیه شیطان بزرگ و رژیم کودک کش است و هیچ حاشیه‌ای پذیرفته نیست.

لطفی با ذکر این مطلب که راهیپمایی روز قدس به دلایل مختلف مهمتر از سال‌های قبل است، گفت: در اینجا باید از احساس وظیفه خواهران و برادران در عمل به وظیفه دینی و انقلابی تشکر کنیم.

وی افزود: ملت با عشق به امام و رهبری در عمل به وظیفه دینی در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرده است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور افزود: امروز در 950 شهر حرکت شکوهمند ملت ایران در دفاع از مظلوم و دشمنی با ظالمان خواهیم بود؛ همچنین راهپیمایی روز قدس در بیش از 80 کشور در حال برگزاری است.

این مقام مسئول تصریح کرد: نهادهای مختلف مقدمات لازم برای برپایی حرکت شکوهمند را فراهم کرده‌اند؛امروز با تشدید سیاست‌های خصمانه نظام سلطه علیه ایران اسلامی بیش از هر زمان دیگری نیاز به وحدت و انسجام ملی داریم.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 688791

  • بازديدکنندگان امروز : 1212

  • کل بازديدکنندگان : 1557087

پیوندها