نسخه چاپي
1398/03/05 :: ١١:٣٠ 
نصرت الله لطفی مطرح کرد؛

وحدت امت اسلام در مقابله با طرح معامله قرن/ بزرگداشت روز قدس حمایت از امنیت ملی کشورمان است

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه مساله روز قدس با منافع و امنیت ملی کشورمان ارتباط تنگاتنگ دارد، گفت: امسال در پاسخ کوبنده به طرح شوم معامله قرن راهپیمایی روز قدس شکوه، عظمت و وحدت بیشتر امت اسلام را می‌طلبد که رسانه‌ها باید این وحدت و انسجام را به نمایش بگذارند.

وحدت امت اسلام در مقابله با طرح معامله قرن/ بزرگداشت روز قدس حمایت از امنیت ملی کشورمان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی،نصر الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در نشست با اعضای بزرگداشت یوم الله روز قدس که در قم برگزار شد، گفت: جمعه دهم خرداد راهپیمایی یوم الله روز قدس در سراسر کشور برگزار می شود.

وی افزود: امروز این میراث گران‌سنگ امام راحل تنها محدود به جغرافیای ایران نیست، ما سال گذشته در کشورهای متعدد دنیا برای روز قدس برنامه داشتیم که نشان از اقبال عمومی و سنگ بنای دفاع از قبله اول مسلمانان را دارد.

 لطفی با بیان اینکه زمانی راهپیمایی روز قدس تنها در ایران برگزار می‌شد اما امروز در عرصه بین‌الملل فراگیر شده است، عنوان کرد:‌ امروز غیر از ایران ده‌ها کشور دیگر راهپیمایی روز قدس را برگزار می نمایند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور درباره اهمیت راهپیمایی روز قدس امسال، تصریح کرد: امسال روز قدس فریاد رساتر و خروش بیشتری را می‌طلبد زیرا باید استکبار جهانی درباره این پدیده شوم و طرح توطئه شیطانی تحت عنوان معامله قرن یک پاسخ کوبنده را دریافت کند.

وی با بیان اینکه واژه معامله بر این توطئه شیطانی عنوان غلطی است، گفت: در معامله داد و ستد وجود دارد اما در این توطئه استکبار و رژیم اشغالگر قدس قصد دارد همه دارائی‌ فلسطینی‌ها را از آنها گرفته و محدودیت را بیشتر کند.

لطفی با اشاره به  اقدامات ددمنشانه رژیم اشغالگر قدس اظهار کرد: به طور قطع انسجام ملت ایران و جهان اسلام در برگزاری مراسم باشکوه و حماسی روز قدس، جهانیان را نظاره گر وحدت و همدلی مردم متدین و انقلابی می نماید.

این مقام مسئول با بیان اینکه باید همه ما برای برگزاری یک راهپیمایی باشکوه در خدمت مردم باشیم، ابراز کرد: مردم عزیز کشورمان نشان دادند با وجود سختی‌ها، تنگاها، گرانی و تورم در مقام دفاع از آرمان‌های دینی و انقلاب خود با اسلام، امام و نعمت بی بدیل ولایت پیوند ناگسستنی دارند و همواره با ایستادگی دین خود را به انقلاب ادا می‌کنند که نمونه آن را در یوم‌الله ۲۲ بهمن سال ۹۷ شاهد بودیم؛ در استثنایی‌ترین شرایط باشکوه‌ترین راهپیمایی را برگزار کردند چراکه برای آنها اعتقاد، دینداری و باور انسانی و نوع‌دوستی مطرح است. امیدواریم که امسال هم به فضل الهی راهپیمایی باشکوه‌تر از سال‌های قبل را در روز قدس شاهد باشیم.

وی افزود: باید همه ارگان‌ها و نهادها برای خدمت‌گزاری صادقانه به این مردم فهیم و دشمن‌شناس یکدیگر را یاری دهند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه باید عظمت روز قدس تبین و تشریح شود چراکه این مساله با منافع و امنیت ملی کشورمان ارتباط تنگاتنگ دارد، عنوان کرد: بزرگداشت روز قدس تنها در راستای حمایت از مردم مسلمان فلسطین نیست بلکه حمایت از امنیت ملی کشورمان نیز می باشد، هرچه آگاهی بخشی بیشتر باشد مردم با انگیزه و آگاهی بیشتری در صحنه حضور خواهند داشت.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 13

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 531575

  • بازديدکنندگان امروز : 283

  • کل بازديدکنندگان : 1098216

پیوندها