نسخه چاپي
1398/02/14 :: ١٢:١٢ 
وزیر کشور:

مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مانورعظیم قدرت و شعور سیاسی بود

وزیر کشور گفت: مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب مانور عظیم قدرت و شعور سیاسی ملت ایران در برابر جهانیان بود.

مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مانورعظیم قدرت و شعور سیاسی بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در «همایش تبیین بیانیۀ گام دوم انقلاب، نقشۀ راه تلاشگران عرصۀ مراسم و مناسبت‌ها و تجلیل از یاوران چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی» که صبح (شنبه) در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد، گفت: در ایامی با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی مواجه بودیم که تحت فشار شدید دشمنان قرار داشتیم و دشمنان ادعا داشتند که مردم ایران چهلمین سالگرد انقلاب را نخواهند دید ولی به کوری چشم دشمنان این سالگرد باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شد.

وزیر کشور با گرامیداشت هفته معلم و کارگر، عنوان کرد: آیت‌الله جنتی با جدیت، دقت و تلاش مضاعف بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را پیگیری کردند و به عنوان نماینده دولت وظیفه ما بود که همه دستگاه‌ها و وزارت‌خانه را هماهنگ کنیم، همه دستگاه‌ها وظیفه خود می‌دانستند که در این حرکت عظیم سهمی داشته باشند.

رحمانی فضلی با بیان اینکه در چهلمین سالگرد انقلاب با ایامی مواجه شدیم که فشار شدید دشمنان زیاد شده بود، اظهار کرد: در این ایام دشمنان مطالبی را بیان کردند اما به کوری چشم آنان در 13 آبان و 22 بهمن به جریان بزرگی بر علیه آمریکا تبدیل شد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: لطف خدا، اسلام عزیز، رهبری امام خمینی (ره) و مردم ارکان اصلی پیروزی انقلاب بودند، با تکیه بر همین ارکان در دوران پس از انقلاب نیز مقابل توطئه دشمنان سربلند بیرون بودیم.

وی با اشاره به اینکه دشمنان سپاه را به عنوان تروریست معرفی کرده یا تحریم ها را تشدید کردند، ابراز کرد: این ملت پاسخ مناسب را به آنها خواهند داد، طی چهل سال فراز و فرود انقلاب، لطف خداوند، هدایت‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب و حضور مردم سه عنصر اصلی دوام و استمرار انقلاب بودند، که در این مسیر به همه توطئه‌های دشمنان، برای ناکارآمد نشان دادن انقلاب جواب مناسب داده شد.

وزیر کشور گفت: در گام دوم و منشوری که رهبر معظم انقلاب صادر کردند با سه عنصر اصلی انقلاب، یعنی اسلام، رهبر معظم انقلاب و با تکیه بر شور و شعور و علم نسل جوان، گام دوم را طی خواهیم کرد.

وی افزود: در گام دوم انقلاب نیز ملت ایران با تکیه بر عقبه غنی تاریخی، هوشمندی، رهبری آیت الله خامنه ای و نسل جوان با شور و شعور به سلامتی این مسیر را طی خواهد کرد.

رحمانی فضلی با تشکر از آیت الله جنتی و آقای لطفی که جلسات متعدد در استان‌ها و وزارت‌خانه ها داشتند، تصریح کرد: ما توانستیم مانور عظیم از قدرت انقلاب را به جهانیان عرضه کنیم. البته اراده دشمنان که تلاش کردند مردم چهلمین سال انقلاب را نبینند، موجب شد که همه دنیا ناظر بر این مساله باشند که مردم حامی نظام و انقلاب هستند. امید که همه به وظایف خود آگاه و عامل باشیم.

 

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 690725

  • بازديدکنندگان امروز : 1456

  • کل بازديدکنندگان : 1563896

پیوندها