نسخه چاپي
1398/01/25 :: ١٦:١٠ 

محبوبيت سپاه در داخل و خارج از كشور؛ نتيجه اقدام آمريكا

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي فارس ضمن محكوم كردن اقدام اخير آمريكا عليه سپاه تأكيد كرد كه نتيجه اين اقدام، محبوب كردن سپاه در افكار عمومي به ويژه در كشور و خارج از مرزها است.

محبوبيت سپاه در داخل و خارج از كشور؛ نتيجه اقدام آمريكا

حجت الاسلام والمسمين محمد رضايي، رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي فارس در حاشيه راهپيمايي حمايت از سپاه در گفت وگو با ايكنا از فارس، با اشاره به حضور گسترده مردم در اين راهپيمايي تأكيد كرد كه اين حضور نشان دهنده اين است كه ملت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامي حمايت مي كنند.
وي افزود: سپاه در بحراني ترين وضعيت، نظام، مملكت و ناموس مردم را نجات داد لذا همه در اين راهپيمايي حضور پيدا كردم تا از آمريكا و صهيونيست ها و به خصوص اقدام اخير ترامپ اعلام انزجار كنيم البته مشاهده كرديم كه جوامع جهاني هم در اين قضيه آمريكا را همراهي نكردند جز چند كشور حقير و كوچكي كه دست نشانده آمريكا و نوكران آن ها در منطقه بودند.

سپاه، مقتدرترين و مخلص ترين نيرو است
رضايي تأكيد كرد: پيام حضور ملت ايران، پشتيباني از سپاه به عنوان قوي ترين و مقتدرترين و مخلص ترين نيرويي است كه براي هميشه مورد نياز جامعه اسلامي است.
رئيس مركز رسيدگي به امور مساجد فارس با بيان اينكه اين اقدام آمريكا مبني بر تروريست خواندن سپاه نتيجه اي جز تحقير خودش ندارد، گفت: اين اقدام خصمانه اي به تمام معنا بود و از نظر بين المللي چنين حركتي بسيار كور است كه مورد تأييد هيچ كشور و نظامي قرار نمي گيرد.

نتيجه اقدام آمريكا، محبوب كردن سپاه در داخل و خارج از كشور است
وي ادامه داد: نتيجه دوم اين اقدام آمريكا، محبوب كردن عزيزان سپاه در افكار عمومي به ويژه در كشور و خارج از مرزها در كشورهاي ستمديده اي مثل فلسطين، لبنان، عراق، سوريه و هر كجا كه متجاوزين حضور دارند، خواهد بود و در اين مناطق سبزپوشان ما محبوب تر و مورد علاقه بيشتر مردم خواهند شد كه مي توانند انجام وظيفه كنند تا دست استكبار و صهيونيست ها را از منطقه كوتاه كنند.
رضايي با اشاره به پوشيدن لباس سپاه توسط روحانيان تأكيد كرد كه تلفيق لباس سپاه و روحانيت پيام دارد و آن اينكه حركت سپاه مبتني بر مسائل ديني و مذهبي است و روحانيت هم مروج فرهنگ ديني هستند لذا اين دو وقتي كنار هم قرار مي گيرند يعني يك نيروي نظامي كه افكارش مبتني بر دين اسلام و عدالت خواهي است و حتماً پيروز خواهد بود.
انتهاي پيام


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 17

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 480212

  • بازديدکنندگان امروز : 1991

  • کل بازديدکنندگان : 949556

پیوندها