نسخه چاپي
1397/12/22 :: ١٦:٠٢ 

بیانیه گام دوم رهبری با همراهی آحاد جامعه محقق می شود

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری منشوری مترقی است که تحقق اهداف آن با همراهی و فداکاری آحاد جامعه محقق می شود.

بیانیه گام دوم رهبری با همراهی آحاد جامعه محقق می شود

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی آیت الله «قربانعلی دری نجف آبادی»  در جمع کارکنان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی، افزود: شجره طیبه انقلاب اسلامی ایران با فداکاری و جانفشانی جوانان غیرتمند و معتقد به آرمان های امام راحل آبیاری شده است و نتیجه آن قدرت مطلق در منطقه است.

وی ادامه داد: حفظ دستاوردها و آرمان های نظام اسلامی در گام دوم انقلاب نیازمند جانفشانی و ایثار آحاد جامعه ایران اسلامی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
امام جمعه اراک بیان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی نقشه راه کامل است که باید عملیاتی شود و در این راستا باید از تمام ظرفیت های اقتصادی، فرهنگی، مذهبی، اجتماعی، سیاسی و بین المللی بهره گرفته شود. 
آیت الله دری نجف آبادی اظهار داشت: ملت ایران از آغاز نهضت انقلاب اسلامی پشتیبان و حامی امام راحل، خون مقدس شهدا و مقام معظم رهبری بوده اند و با حضور گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن امسال یکبار دیگر این عشق و علاقه خود را به نظام اسلامی فریاد زدند. 
وی اضافه کرد: دشمنان نظام اسلامی گمان می کنند که این ملت از ادامه مسیر انقلاب اسلامی ناامید شده است، در صورتی که این ملت برای حفظ انقلاب اسلامی بیش از 240 هزار شهید در دفاع مقدس و 17 هزار شهید ترور تقدیم کرده اند و همچنان جوانان این مرز بوم در مرزهای کشور برای حفظ خاک و ناموس این مرز و بوم جانفشانی می کنند.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: شهدا، ایثارگران و جانبازان کشور با مجاهدت و از خودگذشتگی مسیر حقانیت و مشروعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی را پیمودند. 
آیت الله دری نجف آبادی اظهار داشت: خانواده ایثارگران و شهدا با دستان خود فرزندان رشید خود را به جبهه های نبرد حق علیه باطل فرستادند و امروز نه تنها هیچ خواسته ای از مسئولان ندارند بلکه با کمال تواضع و فروتنی در تمامی صحنه ها آماده خدمت هستند. 
وی بیان کرد: مجاهدت در راستای آبادانی ایران اسلامی امتداد مسیر شهدای گرانسنگ است که باید بیش از پیش در جامعه مورد توجه قرار گیرد. 
امام جمعه اراک گفت: حذف هزینه های غیر ضروری، پرهیز از اسراف و نهادینه ساختن فرهنگ قناعت نیز از مهمترین عوامل توسعه اقتصادی کشور است که باید ابتدا از دستگاه های اجرایی آغاز و به لایه های مختلف جامعه بسط داده شود. 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی نیز در این نشست گفت: بیش از 44 هزار نفر از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار دارند و تلاش می شود بهترین خدمات برای این قشر از جامعه ارایه شود. 
«مرتضی انصاری فر» افزود: دیدار با خانواده های معظم شهدا و جانبازان تحت عنوان طرح سپاس از مهمترین طرح هایی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان است که مقامات اجرایی استان نیز در این مهم مشارکت گسترده ای داشته اند. 
وی ادامه داد: سه هزار و 830 نفر از همسران شهدای بالای 60 سال، پدران و مادران شهدا و جانبازان بالای 70 درصد تحت پوشش طرح پایش سلامت قرار دارند که 40 پزشک به صورت دوره ای این عزیزان را در منزل ویزیت می کنند. 
استان مرکزی 6 هزار و 200 شهید والامقام را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است. 
22 اسفندماه به عنوان روز شهید نامگذاری شده است.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 13

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 447418

  • بازديدکنندگان امروز : 194

  • کل بازديدکنندگان : 878130

پیوندها