نسخه چاپي
1397/12/22 :: ١٢:٠٢ 

رسانه تراز انقلاب اسلامی در برابر فساد سکوت نمی کند

امیرآبادی با اشاره به شاخصه های رسانه تراز انقلاب اسلامی تأکید کرد که یک رسانه انقلابی در برابر فساد سکوت نمی کند و از حق مردم نمی گذرد.

رسانه تراز انقلاب اسلامی در برابر فساد سکوت نمی کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، آیین اختتامیه چهارمین جشنواره تولیدات رسانه ای ابوذر استان قم در سالن همایش های بین المللی شهرداری قم برگزار شد.

احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در این همایش با تأکید بر این که باید تلاش کنیم که رسانه های ما در تراز انقلاب اسلامی باشد، گفت: رسانه انقلابی رسانه ای است که دستاوردهای انقلاب را بگوید، دشمنی دشمنان را بنویسد و در مقابل فتنه گران و کسانی که به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی هستند بایستد.

وی افزود: ما در کشور رسانه هایی می خواهیم که در مقابل فساد ساکت نباشند و در برابر آنهایی که دست اندازی به بیت المال می‌ کنند ایستادگی کنند و اگر نقدی دارند محترمانه و صحیح مطرح کنند.

عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: شما باید در هر رسانه ای که هستید اولا مراقب آبروی بندگان خدا باشید، چراکه آبرو و عرض از جمله حقوق الناس است و خدا از حق الناس نمی گذرد، از این رو تلاش کنید اخباری که منتشر می‌ کنید حقیقت داشته باشد و بعد از آن وظیفه خبرنگاری خود را انجام بدهید.

وی با اشاره به این که بسیج رسانه می‌ تواند مجموعه خوبی را در بین خبرنگاران ایجاد کند، گفت: هم در بحث آموزشی و مسائل فرهنگی بسیج رسانه می تواند اقدامات گسترده ای داشته باشد، ما نیز قطعا کمک می‌ کنیم و تلاش داریم که از جامعه رسانه ای و خبرنگاری قم حمایت کنیم.

امیرآبادی فراهانی اضافه کرد: از مسائلی که در این چند وقت دنبال کرده ایم این بوده که بتوانیم از مجموعه صندوق هنرمندان استفاده کنیم و بحث بیمه و آتیه اصحاب رسانه را تأمین کنیم که مذاکرات اولیه این بحث انجام شده است و امیدواریم در سال 98 این اتفاق بیافتد و همه جامعه رسانه ای قم از مزیت های بیمه بهره مند باشند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 11

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 447399

  • بازديدکنندگان امروز : 162

  • کل بازديدکنندگان : 878098

پیوندها