نسخه چاپي
1397/12/21 :: ٠٩:٥١ 

کاشت ۸۰ اصله نهال در مزار شهدای اردبیل

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان اردبیل از غرس ۸۰ اصله نهال به یاد شهدای در اردبیل خبر داد.

کاشت ۸۰ اصله نهال در مزار شهدای اردبیل

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ،یاسر شاهی، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان اردبیل در آستانه روز بزرگداشت شهدا و همزمان با هفته منابع طبیعی با حضور جانبازان، مدیران دستگاه‌های اجرایی، خانواده‌های شهدا و مردم شهید پرور اردبیل مزار شهدای بهشت فاطمه اردبیل غبار روبی و ۸۰ اصله نهال غرس شد.

وی با گرامیداشت یاد و نام شهیدان آنان را افتخار ملت عنوان کرد و بیان کرد: غبار روبی مزار و برپایی یادواره‌های شهدا تجدید عهدو پیمان ماباآنهاست تا نشان دهیم راه و کلام شهدا را تا پای جان ادامه خواهیم داد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان اردبیل در ادامه با اشاره به اینکه در دین مبین اسلام کاشت درخت سنتی حسنه و عملی ماندگار به شمار می‌رود افزود: ۸۰ اصله نهال در محوطه مزار شهیدان بهشت فاطمه کاشته شد و در نظر داریم ۱۲۰ اصله درخت نیز در دیگر مزار شهدای استان اردبیل غرس کنیم.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 11

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 447410

  • بازديدکنندگان امروز : 180

  • کل بازديدکنندگان : 878116

پیوندها