نسخه چاپي
1397/12/21 :: ٠٨:١٧ 

شيوه زندگي امام خميني (ره) الگوي مسلمانان و آزادگان جهان شده است

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان تهران گفت: شيوه زندگي امام خميني (ره) الگوي مسلمانان و آزادگان جهان شده است.

شيوه زندگي امام خميني (ره) الگوي مسلمانان و آزادگان جهان شده است

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران حجت الاسلام سيد محسن محمودي  با حضور در حرم امام راحل و همايش جهادگران استان تهران با عنوان هيئت عشاق الولايه، در جمع خبرنگاران حاضر در اين مراسم اظهار داشت: راه و رسم زندگي امام خميني (ره) الگوي مسلمانان و آزادگان جهان شده است و نبايد اجازه داد سيره و راه امام تحريف شود.

وي افزود: امروز برخي مي خواهند مشكلات و معضلات موجود را متوجه رهبري كنند در حالي كه رهبري حجت را بر همگان تمام كرده و اين مسئولان هستند كه بايد پاسخگوي رأي مردم باشند.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان تهران در ادامه بيان داشت: اين مشكلات هم برطرف خواهد شد و عليرغم خيانت هاي خارجي و داخلي آينده اي درخشان تر در انتظار ملت ايران است.

محمودي گفت: به بركت خون مطهر شهداي انقلاب اسلامي و مدافعان حرم، امروز پيام و آرمان هاي نظام جمهوري اسلامي ايران به نقاط مختلف جهان صادر شده است و آحاد مردم و مسئولان، مديون شهدا و خانواده هاي آنان هستند.

وي ادامه داد: امروز ادامه دادن راه و مسير شهدا و تجليل از صبر و ايستادگي خانواده شهدا و ايثارگران يك رسالت خطير و مهم محسوب مي شود.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 6

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 447367

  • بازديدکنندگان امروز : 100

  • کل بازديدکنندگان : 878036

پیوندها