نسخه چاپي
1397/12/20 :: ١٥:٠٤ 

بیش از ۱۴۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره نماز و نیایش قم ارسال شد

دبیر اجرایی هشتمین جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین در قم گفت: یک هزار و ۴۱۴ اثر در سه بخش فیلم، فیلم نامه و عکس از سراسر کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

 بیش از ۱۴۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره نماز و نیایش قم ارسال شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم،رضا ابوذر با اشاره به برگزاری هشتمین جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین، اظهار کرد: این جشنواره در قالب فیلم کوتاه، عکس و فیلم نامه به همت انجمن سینمای جوان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه زمان برگزاری هشتمین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین مقرر بود در اسفندماه امسال برگزار شود، تصریح کرد: با تمهیدات اتخاذ شده از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم مقرر شد این جشنواره در اردیبهشت سال ۹۸ برگزار شود.

دبیر اجرایی هشتمین جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین، عنوان کرد: هنرمندان سراسر کشور با اهتمام جدی نسبت به این جشنواره یک هزار و ۴۱۴ اثر در سه بخش فیلم، فیلم نامه و عکس به دبیرخانه ارسال کردند.

وی سطح آثار ارسالی به دبیرخانه هشتمین جشنواره ملی نماز و نیایش را نسبت به دوره هفتم مورد توجه قرار داد و گفت: از نظر کمیت شمار آثار ارسالی با افزایش مواجه بوده است که نشان از موفق بودن این جشنواره در طول هفت دوره گذشته دارد.

ابوذر تعداد آثار ارسالی را به تفکیک فیلم، فیلم نامه و عکس را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: ۲۵۷ فیلم کوتاه، ۲۳۹ فیلم نامه و ۹۱۸ عکس از سوی هنرمندان سراسر کشور به دبیرخانه ارسال شد.

وی با بیان اینکه مقدمات داوری آثار آغاز شده است، خاطرنشان کرد: به زودی داوری آثار صورت می‌گیرد و پس از اتمام داوری اسامی داوران اعلام می‌شود.

دبیر اجرایی هشتمین جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین خاطرنشان کرد: این جشنواره از ۹ تا ۱۲ اردیبهشت‌ماه سال ۹۸ با حضور جمعی از هنرمندان سراسر کشور در تالار مرکزی شهر برگزار می‌شود.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 10

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 446421

  • بازديدکنندگان امروز : 84

  • کل بازديدکنندگان : 875959

پیوندها