نسخه چاپي
1397/12/20 :: ١٤:٥٥ 

همایش چهل چهره نامدار در آذربایجان غربی برگزار می‌شود

معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از برگزاری همایش چهل چهره نامدار در استان خبر داد و گفت: این همایش ۲۰ اسفند ماه سال جاری در محل سالن آمفی‌تئاتر نهاد کتابخانه‌های عمومی استان برگزار خواهد شد.

همایش چهل چهره نامدار در آذربایجان غربی برگزار می‌شود

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی‌  از برگزاری همایش چهل چهره نامدار در استان خبر داد و افزود: هدف از برگزاری این همایش شناخت افرادی است که در عرصه چهل سال انقلاب اسلامی، در استان فعالیت‌های مثمر از لحاظ فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی داشتند و در این همایش تجلیل شده و به جامعه معرفی خواهند شد. 
وی با اشاره به اینکه این همایش با همکاری نهادهای مختلف برگزار می‌شود، اظهار کرد: برخی دستگاه‌ها در رابطه با شناسایی چهره‌ها همکاری کرده، ولی برخی دیگر همکاری لازم را نداشتند و از میان افرادی که معرفی شدند، ۴۰ نفر به‌عنوان چهره‌های تاثیرگذار و نامدار انتخاب شدند.
بابازاده ادامه داد: افراد منتخب براساس آثار و مستندات داوری شده و این همایش ۲۰ اسفند‌ماه سال جاری اجرا خواهد شد و افراد متتخب کسانی هستند که هرکدام به نحوی در عرصه خدمات فرهنگی، اجتماعی، علمی، پژوهشی، فناوری و کارآفرینی تأثیرگذار بوده‌اند.
وی با بیان اینکه تقریباً ۵۰ نفر از سوی نهادها معرفی شده بودند، تصریح کرد: بیشتر افراد در حوزه فرهنگی و اجتماعی بوده و حدود ۱۰ نفر در حوزه علم، پژوهش و صنعت و مابقی در حوزه اجتماعی و در حوزه ادبیات، فرهنگ، انتشارات، سینما و هنر فعالیت داشته‌اند.


خروج




درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 644191

  • بازديدکنندگان امروز : 581

  • کل بازديدکنندگان : 1408685

پیوندها