نسخه چاپي
1397/12/20 :: ١٤:٤٤ 

جوانگرایی رشد كشور را شتاب می‌بخشد/ در جوانگرایی رهبری را الگو كنيم

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدان با بيان اينكه در رشد فرهنگی، ارتقای سطح علمی و افزایش دانش‌پژوهی نیاز به نیروهای جوان داريم گفت: از كسانی كه 40 سال برای انقلاب زحمت کشیده‌اند، تشكر می‌كنيم و از آنها انتظار داريم جای خود را به نیروهای تازه‌نفس دهند.

جوانگرایی رشد كشور را شتاب می‌بخشد/ در جوانگرایی رهبری را الگو كنيم

 به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان حجت‌الاسلام حسن فاضلیان با اشاره به بیانیه راهبردی رهبر انقلاب اسلامی با عنوان «گام دوم انقلاب» که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران منتشر شد اظهار کرد: خوشبختانه نظام جمهوری اسلامی گام اول انقلاب را پشت سر گذاشت و در حال حاضر در گام دوم نیز باید بیش از پیش تلاش کرده و رو به جلو حرکت کنیم.

وی با اشاره به اینکه 40 سالگی انقلاب نه تنها زمان کهنگی و فرسودگی نیست که زمان تکامل است گفت: بعد از یک دوره کارشکنی‌، انواع تهدیدها و توطئه‌های دشمن انقلاب اسلامی چهل سالگی را پشت سرگذاشت تا گام دیگری در راستای پیروزی و موفقیت‌ها بردارد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه مقام معظم رهبری در  بیانیه‌ «گام دوم انقلاب» تمام راهبردها را اقشار و گروه‌ها صادر فرمودند افزود: ایشان با توجه به اهمیت موضوع برای نسل جوان و جامعه بانوان دستورالعمل ویژه‌ای صادر کرده‌اند.

وی گفت: مقام معظم رهبری تاکید دارند نیروهایی که در این چهل سال تلاش کرده و انقلاب را به این منزل رسانده‌اند جای خود را به نیروهای تازه نفس بدهند تا گام بعدی توسط آنها برداشته شود.

فاضلیان با بیان اینکه انقلاب اسلامی در گام جدید حرکت می‌کند و نیاز به نیروهای جدید دارد افزود: مقام معظم رهبری در هر زمینه‎ها بر بهره‌مندی از نیروهای جوان و تازه‌نفس، انقلابی و کاردان تاکید دارند.

وی با بیان اینکه در رشد فرهنگی، ارتقای سطح علمی و افزایش دانش‌پژوهی نیاز به نیروهای جوان داریم گفت: از کسانی که 40 سال برای انقلاب زحمت کشیده‌اند، تشکر می‌کنیم و از آنها انتظار داریم جای خود را به نیروهای تازه‌نفس دهند تا با روحی تازه در ادامه مسیر پیش رویم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان خاطرنشان کرد: در زمینه مدیریت سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و علمی نیاز به ورود جوانان است تا در ادامه نیز شاهد رشد و شکوفایی و بالندگی کشور باشیم.

وی با اشاره به جوانگرایی در حوزه ائمه جماعات و نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها افزود: رهبری در بسیاری از استان‌ها که سابقه خدمت نمایندگان مقام معظم رهبری بالا بود، جوانگرایی را مورد توجه قرار دادند تا در سایر بخش‌ها نیز شاهد چنین تحولی باشیم.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 12

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 444711

  • بازديدکنندگان امروز : 1378

  • کل بازديدکنندگان : 873426

پیوندها