نسخه چاپي
1397/12/19 :: ٠٩:٥٦ 

دستاوردهاي جمهوري اسلامي قبل و بعد از انقلاب تبيين شود

مدير حوزه علميه خواهران استان يزد با بيان اينكه مردم يزد آرزوي ديدار با رهبر معظم انقلاب را دارند گفت: دستاوردهاي جمهوري اسلامي در قبل و بعد از انقلاب تبيين شود.

دستاوردهاي جمهوري اسلامي قبل و بعد از انقلاب تبيين شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی،حجت الاسلام محمد كارگر شوركي در نشست ستاد دهم و دوازدهم فروردين كه در محل سالن جلسات شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي برگزار شد با بيان اينكه مردم استان يزد بازهم آرزوي ديدار با رهبر معظم انقلاب را دارند اظهار داشت: با توجه به اينكه امكان حضور مقام معظم رهبري در روز دهم فروردين ماه سال آينده در يزد وجود ندارد مي توان به نحوي برنامه ريزي كرد كه مردم يزد و خانواده هاي شهدا در اين روز در مشهد مقدس با رهبر انقلاب ديدار كنند.
مدير حوزه علميه خواهران استان يزد در ادامه با اشاره به لزوم مقايسه عملكرد جمهوري اسلامي در قبل و بعد از انقلاب گفت: عملكرد ايران اسلامي پس از انقلاب بسيار فراتر از قبل از انقلاب و دوران طاغوت است و بايد به بهترين شكل اين دستاوردها و پيشرفت هاي جمهوري اسلامي را براي مردم تبيين كرد.

وي خاطرنشان كرد: بسياري از اقشار مردم آشنايي زيادي با دستاوردهاي انقلاب اسلامي ندارند كه همين مسئله نشان مي دهد بايد اين دستاوردها را تجزيه و تحليل كرد و براي مردم بيان كرد تا آنها نيز اطلاعات و آگاهي كاملي نسبت به اين مسائل داشته باشند.

چهل و يكمين سالگرد قيام دهم فروردين مردم يزد برگزار مي شود

سعيد زارع در اين نشست با اشاره به چهل و يكمين سالگرد قيام دهم فروردين مردم يزد و چهلمين سالگرد 12 فروردين، روز جمهوري اسلامي اظهار داشت: امسال در تلاش هستيم كه بتوانيم مانند سال هاي گذشته اين برنامه به بهترين شكل ممكن در استان برگزار كنيم.

وی اضافه كرد: در همين راستا درصدد هستيم تا سخنران مطرح كشوري را براي اين برنامه دعوت كنيم.خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 18

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 446460

  • بازديدکنندگان امروز : 134

  • کل بازديدکنندگان : 876009

پیوندها