نسخه چاپي
1397/12/18 :: ٠٨:١٤ 

چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در کرمان برگزار می‌شود

رئیس اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمان با اشاره به برگزاری چهل ودومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در کرمان گفت: ثبت‌نام مرحله شهرستانی این مسابقات از ۲۰ اسفندماه شروع و تا ۲۰ فروردین‌ماه سال آینده ادامه دارد.

چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در کرمان برگزار می‌شود

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان،حجت‌الاسلام مختار یعقوبی در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به آغاز رقابت‌های چهل‌ودومین  دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: مسابقات سراسری سازمان اوقاف هر ساله با آغاز رقابت‌های شهرستانی شروع می‌شود ودر ادامه با برگزاری این رقابت‌ها تا سطح استان و کشوری  تا مرحله بین‌المللی ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه برگزاری مرحله شهرستانی چهل‌ودومین دوره مسابقات قرآن کریم در فروردین‌ماه  و اردیبهشت‌ماه سال آینده برگزار می‌شود، افزود: این مسابقات ویژه رده سنی بزرگسال در رشته‌های حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۵ جزء، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، ، اذان،تواشیح و دعاخوانی برگزار می‌شود .
حجت‌الاسلام یعقوبی بیان کرد: ثبت‌نام برای حضور در این مسابقات از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی  www.quraniran.irاعلام شده و برای آن دسته از متقاضیانی که برای ثبت‌نام اینترنتی محدودیت دارند، امکان مراجعه حضوری به ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان‌ها و ثبت‌‌نام از این طریق فراهم شده است.
 رئیس  اداره قرانی اوقاف و امور خیریه کرمان تصریح کرد: سازمان اوقاف تنها متولی برگزارکننده مسابقات در سطح جهان اسلام می‌باشد که هر ساله مسابقات قرآن کریم را در مراحل شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می‌کند و در نهایت با برگزاری مسابقات بین‌المللی، ترویج فعالیت‌های قرآنی را در دستور برنامه‌های قرآنی خود دارد.
وی اظهارکرد: این سازمان با همکاری اداره آموزش و پرورش مسابقات قرآنی دانش‌آموزی را به صورت مشترک برگزار می‌کند که در همین راستا سی‌هفتمین دوره مسابقات دانش‌آموزی استان کرمان در ۱۴ گروه و رشته قرآنی در حال برگزاریست .
حجت‌الاسلام یعقوبی با اشاره به برگزار شدن  چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در کرمان گفت: این مسابقات با حضور ۶۰۰  نفر تیر ماه امسال دراستان کرمان  برگزارشد.

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 10

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 446392

  • بازديدکنندگان امروز : 41

  • کل بازديدکنندگان : 875916

پیوندها