نسخه چاپي
1397/12/15 :: ١٤:٢٠ 

برنامه ريزي براي گرامي داشت يوم ا... 12 فروردين در خراسان شمالی برگزار شد

در نخستين جلسه ستاد گرامي داشت يوم ا... 12 فروردين خراسان شمالی برنامه های اجرایی برای هرچه با شکوه برگزار شدن براي اين روز برنامه ريزي شد.

برنامه ريزي براي گرامي داشت يوم ا... 12 فروردين در خراسان شمالی برگزار شد


 به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خراسان شمالی حجت الاسلام محمدعلي سالاري در نشست ستاد يوم الله 12 فروردين با بيان اينكه مردم نظام را مديريت مي كنند، افزود: مردم ما هشت سال جنگ را پشت سر گذاشته و تحريم ها را تحمل كردند و دست از نظام برنداشتند.
وي حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن را نشانه حمايت از نظام دانست و اظهار داشت: اگر مسئولان قدر اين نعمت حمايت مردم را ندانند، اين نعمت برمي گردد.
وي با اشاره به وضعيت نابسامان بازار، گفت: طبقه متوسط جامعه در حال حذف و تبديل شدن به طبقه ضعيف است و فاصله بين اغنيا و ضعفا در حال افزايش است.
حجت الاسلام سالاري اظهار داشت: در اين شرايط ملت، وحدت و همدلي مسئولان و پايبندي آنان به قانون را مي طلبد بنابراين هر كس به قانون عمل نكرده و فضاي جامعه را ملتهب كند آب به آسياب دشمن ريخته است.
وي با تاكيد بر اميدآفريني و دوري از التهاب، افزود: هر كس كه در برابر امر ولي فقيه بايستد خلاف شرع انجام داده بنابراين بايد به جاي ايجاد جو التهاب در بين مردم به داد آنها رسيد.
رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي خراسان شمالي با بيان اينكه از هم نشيني با دشمن چيزي نصيب مردم نمي شود، گفت: از درياي غيرقابل اعتماد دشمن، چيزي عايد نظام و مردم نمي شود.
حجت الاسلام سالاري با قدرداني از حضور گسترده مردم در راهپيمايي 22 بهمن، گفت: امسال افزايش 40 درصدي حضور مردم را در راهپيمايي سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي داشتيم.
وي 12 فروردين را جزو مظلوم ترين روزهاي تاريخ دانست و گفت: بايد كار بيشتري در اين حوزه صورت گيرد.
حجت الاسلام سالاري با اشاره به همزماني 12 فروردين سال 98 با شهادت امام موسي كاظم (ع) اظهار داشت: در اين راستا ويژه برنامه هاي اين روز متناسب با اين 2 مناسبت اجرا مي شود.
در اين نشست اعضاي حاضر در جلسه پيشنهادها و برنامه هاي مورد نظر خود براي اين روز را ارائه كردند.خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 446417

  • بازديدکنندگان امروز : 75

  • کل بازديدکنندگان : 875950

پیوندها