نسخه چاپي
1397/12/16 :: ١٣:٥٧ 

بیانیه گام دوم انقلاب راهبردی مهم برای تحقق و ایجاد تمدن نوین اسلامی است

رئیس ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گلستان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: این بیانیه راهبردی مهم برای تحقق و ایجاد تمدن نوین اسلامی است و ایران پس از ۴۰ سال در مسیر تمدن‌سازی قرار گرفته که به‌زودی اثربخشی آن به عنوان یک الگو تجلی می‌یابد.

بیانیه گام دوم انقلاب راهبردی مهم برای تحقق و ایجاد تمدن نوین اسلامی است

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان،حجت‌الاسلام احمدرضا احمدی در همایش تجلیل از یاوران صدیق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با فطرت انسان‌ها سروکار داشته و دارد برای همین است که این انقلاب تاکنون با پشتوانه مردمی خود برابر همه توطئه‌ها ایستادگی کرده و موفقیت‌های بزرگی به دست آورده است.

وی با بیان اینکه برای پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی خون‌های زیادی ریخته شده است، گفت: استقلال، آزادی، امنیت، استکبارستیزی و غیره از دستاوردهای انقلاب اسلامی است که در این سال‌ها بدون آنکه خدشه‌ای به آن وارد شود، تحقق یافته است. امروز کسانی امنیت و آزادی را می‌فهمند که طعم ناامنی و دیکتاتوری را چشیده باشند.

رئیس ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب خاطرنشان کرد: این بیانیه مبتنی بر استمرار، کارآمدی و رسیدن به اهداف نظام و انقلاب است.

وی ادامه داد: خروجی بیانیه گام دوم انقلاب، راهبردی مهم برای تحقق و ایجاد تمدن نوین اسلامی است. ایران اسلامی پس از 40 سال در مسیر تمدن‌سازی قرار گرفته است که به زودی اثربخشی آن به عنوان یک الگو تجلی خواهد یافت.

حجت‌الاسلام احمدرضا احمدی گفت: برای رسیدن به این هدف و مسئولان در هر رده‌ای باید در راستای تقویت اعتمادعمومی، جلب مشارکت اجتماعی، خنثی‌سازی فعالیت دشمنان، آرامش اجتماعی و رویش کیفی مستمر نظام گام بردارند.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 13

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 446441

  • بازديدکنندگان امروز : 111

  • کل بازديدکنندگان : 875986

پیوندها