نسخه چاپي
1397/12/05 :: ١٥:٢٥ 

خبری که جهان دید و BBC و Manoto ندید

علی علیزاده نوشت: ایران به به مرکز فرماندهی بزرگترین ارتش جهان نفوذ کرده و پهپادهایش را به کنترل خود درآورده‌ و دنیا به تحسین ایران بلند شده اما مسلما اینها را از بی‌بی‌سی و منوتو نمی شنوید چرا که وظیفه آنها نشان دادن ضعف ها است.

خبری که جهان دید و BBC و Manoto ندید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس، علی علیزاده تحلیلگر مسائل بین الملل ساکن لندن نوشت: ایران به به مرکز فرماندهی بزرگترین ارتش جهان نفوذ کرده و پهپادهای آمریکا در عراق و سوریه را هک کرده و به کنترل خود درآورده‌. این خبر بسیار مهمی است. نفوذ به پیچیده‌ترین سیستم دفاع سایبری جهان یک طرف، دستیابی به تکنولوژی پهبادهای نامرئی یک طرف دیگر.

حالا دنیا به تحسین بلند شده و دارد برای فرزندان ایران دست میزند. فرزندان قهرمانی که محدودیت و تحریم مانع پیشرفت تکنولوژیک و علمی شان نشده و حالا توانسته‌اند ایران را به یکی از چند قدرت اول جنگ سایبری جهان تبدیل کنند‌. مسلما این اخبار غرورانگیز را از بی‌بی‌سی و منوتو نمی شنوید. چرا که وظیفه سازمانی آنها فقط و فقط نشان دادن ضعف ها و ناکارآمدی های ماست؛ به این هدف که اعتماد به نفس ملی خود را از دست بدهیم و از‌ هویت ملی خود منزجر شویم و احساس ناتوانی کنیم تا دشمنی که در کمین است بتواند حمله کند. مردم باید سخنان مایکل مالوف، کارمند سابق وزارت دفاع آمریکا، پنتاگون، را ببینند تا بدانند تصویر واقعی کشورشان در جهان چیست. 

در ادامه فیلم گزارش شبکه راشاتودی از این واقعه و اظهارات کارمند سابق وزارت دفاع آمریکا در این خصوص را مشاهده می کنید:

 

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 13

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 447417

  • بازديدکنندگان امروز : 193

  • کل بازديدکنندگان : 878129

پیوندها