نسخه چاپي
1397/12/05 :: ٠٨:٢٠ 

اجرای ۷۱ برنامه در چهارمین جشنواره فرهنگی هنری فجر در گیلان

مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان، با اشاره به اجرای ۷۱ برنامه در چهارمین جشنواره فرهنگی و هنری فجر شهرستان رشت، خاطرنشان کرد: هنرمندان حاضر در این جشنواره نسبت به فرهنگ و هنر ایرانی – اسلامی علاقه دارند.

اجرای ۷۱ برنامه در چهارمین جشنواره فرهنگی هنری فجر در گیلان

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان فیروز فاضلی در اختتامیه چهارمین جشنواره فرهنگی و هنری فجر شهرستان رشت که در مجتمع خاتم الانبیاء(ص) رشت برگزار شد، ضمن گرامیداشت روز زبان مادری، اظهار کرد: خوشبختانه امروز خانواده ها برای فرهنگ و هنر ارزش قائل هستند.

وی با بیان اینکه در زندگی انسان سه لایه وجود دارد، تصریح کرد: لایه اول شغل است و کارهایی که انسان به واسطه شغلی که دارد انجام می دهد، اما لایه دوم از علاقه های شخصی انسان نشات می گیرد. بی تردید پیوند لایه اول و لایه دوم موجب رشد و تعالی انسان می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان لایه سوم را لایه خدمت کردن به دیگران دانست و افزود: افراد باید از روی عشق و علاقه ادای تکلیف کنند تا عملکردهای آنان ماندگار شود.

فاضلی با اشاره به اجرای ۷۱ برنامه در چهارمین جشنواره فرهنگی و هنری فجر شهرستان رشت، خاطرنشان کرد: هنرمندان حاضر در این جشنواره نسبت به فرهنگ و هنر ایرانی – اسلامی علاقه دارند و لذا جشنواره مذکور زمینه ساز ظهور و بروز این استعدادها و توانمندی ها در عرصه فرهنگ و هنر خواهد شد.

وی از خود گذشتگی و خدمت کردن به دیگران را عامل ماندگاری انسان در تاریخ دانست و یادآور شد: انسان های بزرگ حاصل گذشت های بزرگ کسانی هستند که با عشق و علاوه اندوخته های خود را در اختیار دیگران قرار می دهند تا دنیایی بهتر بسازند.

 به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جشنواره فرهنگی و هنری فجر از ۱۲ لغایت ۲۲ بهمن ماه و از ۲۴ بهمن ماه لغایت 5 اسفندماه در مجتمع خاتم الانبیاء(ص) رشت برگزار می شود.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 6

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 447368

  • بازديدکنندگان امروز : 103

  • کل بازديدکنندگان : 878039

پیوندها