نسخه چاپي
1397/12/05 :: ٠٨:٠٩ 

نشست تخصصی شعر در نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس برگزار شد

در چهارمین روز از برگزاری نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس کرمان در کرمان نشست تخصصی شعر و شعرخوانی برگزار شد.

نشست تخصصی شعر در نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس برگزار شد

 

 به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان همزمان با چهارمین روز از برگزاری نهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس کرمان و سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان کرمان نشست تخصصی شعر و شعرخوانی باعنوان "حماسه شعر و شعر حماسه" برگزار شد.

این نشست تخصصی نشست تخصصی شعر و شعرخوانی با حضور محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و جمعی از شاعران برجسته کشوری و استانی در حوزه دفاع مقدس همراه بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در این مراسم با اشاره به اینکه کنگره شهدای استان کرمان بعد از بیست سال برای دومین بار بهانه خوبیست تا تجدید پیمانی دوباره با امام عزیز و رهبر فرزانه انقلاب و شهدای بزرگوارمان داشته باشیم گفت: کمیته فرهنگی و هنری ذیل ستاد بزرگداشت 6 هزار و 500 شهید استان کرمان تشکیل شده و برنامه‌های متنوعی برای برگزاری در ایام برگزاری کنگره در سطح استان تدارک دیده است.

علیزاده با بیان اینکه نهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان کرمان بخشی از برنامه‌های این کمیته است گفت: ستاد کنگره شهدای استان کرمان، سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری این نمایشگاه همکاری داشتند.

وی با اشاره به اینکه در مجموع 14 برنامه را کمیته فرهنگی هنری ستاد بزرگداشت 6 هزار و 500 شهید استان کرمان اجرا می‌کند افزود: یکی از مهمترین برنامه‌های نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس، برنامه‌های جنبی بود و روزانه چندین برنامه جنبی در این نمایشگاه برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان تولیدات فیلم و انیمیشن نیز از دیگر برنامه‌های کمیته فرهنگی هنری ستاد بزرگداشت 6 هزار و 500 شهید استان کرمان است خاطر‌نشان کرد: این تولیدات امکان پخش در فضاهای مختلف از جمله صدا و سیما را دارد.

 نهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان کرمان در حسینیه ثارالله شهر کرمان همه روزه صبح‌ها از ساعت 9 الی 12 و عصرها از ساعت 15 الی 20 تا جمعه سوم اسفندماه جاری پذیرای علاقمندان به کتاب و کتابخوانی است.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 8

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 447380

  • بازديدکنندگان امروز : 125

  • کل بازديدکنندگان : 878061

پیوندها