نسخه چاپي
1397/12/04 :: ١١:٢٣ 
پیام تسلیت شـورای همـاهنـگی تبلیغات اسلامی در پی ارتـحال آیت الله مؤمن:

آیت الله مومن یار و یاورصدیق انقلاب ، امام راحل و رهبری بود

شـورای همـاهنـگی تبلیغات اسلامی در پی ارتـحال آیت الله مؤمن، پیام تسـلیتـی صادر کرد.

آیت الله مومن یار و یاورصدیق انقلاب ، امام راحل و رهبری بود

« بسـم الله الـرحمن الـرحیـم»

( إنـا لله و إنا الیـه راجعـون )

قال رسول الله (ص) : ' إذا مات العالم ثلم فی الاسلام ثلمه لایسدها شیء'

ارتحال جانکاه عالم عامل ، فقیه عادل و مجاهد نسـتوه حضـرت آیت الله آقای حاج شـیخ محمد مـؤمن قمـی«رحمت الله علیه» ، عضو فقید فقهای شورای نگهبان و مجلس خبرگان رهبری ، موجب تأسف و تأثر شدید گردید.

آن عالم وارسته و فاضل و استاد اخلاق که خود از پیشکسوتان و پیشگامان نهضت اسلامی و از مبارزان بصیر انقلابی بودند ، همواره از یاران نزدیک و یاوران دیرین و صدیق حضرت امام خمینی «رحمت الله علیه» و مقام معظم رهبری « مد ظله العالی » در راه اعتلای اسلام ،آرمان‌ها و اهداف نظام اسلامی تلاشی بی وقفه و مجاهدانه نموده و منشاء خیرات و برکات فراوان و خدمات ارزشمندی شدند.

ایشان از شاگردان برجسته و سرآمد حضرت امام‌خمینی «رحمت الله علیه» و از حامیان جدی نظریه ولایت فقیه بود و در عمل و رفتار سیاسی نیز عالمی ولایتمدار و انقلابی به شمار می رفت که با همراهی و دفاع از حضرت امام «رحمت الله علیه» و انقلاب اسلامی در قبل و بعد از آن با حمایت‌های بی‌دریغ خود از نظام اسلامی و رهبری معظم انقلاب در طول سالیان متمادی منشاء اثر بسیار گردید.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، رحلت این عالم جلیل القدر و پرهیزگار را به محضر حضرت ولی عصر «عجل‌الله‌ تعالی فرجه الشریف»، مقام معظم رهبری «مدظله العالی»، مراجع عظام تقلید «دامت‌برکاتهم» ، حوزه‌های علمیۀ سراسر کشور، ملت مؤمن و قدرشناس ایران اسلامی؛ به ویژه مردم انقلابی قم، بیت مکرم و شاگردان و ارادتمندان ایشان تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم علو درجات، غفران و رحمت الهی و برای بازماندان صبر و اجر از خداوند متعال خواستار است.

این شورا، از عموم مردم شریف و قدرشناس ایران اسلامی به ویژه مردم انقلابی قم، دعوت می کند تا با حضور گسترده و معنوی خود، در مراسم های تکریم و ترحیم این عالم بزرگوار ، از سال ها مجاهدت ایشان تجلیل کنند.

 

شــورای همـاهنـگی تبـلیـغات اســلامـی


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 7

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 446396

  • بازديدکنندگان امروز : 46

  • کل بازديدکنندگان : 875921

پیوندها