نسخه چاپي
1397/12/04 :: ٠٩:٢١ 

با وجود فشار اقتصادي، زير بار ذلت نمي رويم

آيت الله احمد جنتي گفت: اكنون فشار هاي سياسي، فرهنگي و اقتصادي بسيار است و استكبار جهاني درحال محدود كردن ارتباط ما با كشور هاي مختلف است، اما ما نيز همانند امام حسين(ع) زير بار ذلت نمي رويم و دشمن بايد بداند هر چقدر فشار ها را بيشتر كند قدرت ملت ايران نيز بيشتر مي شود.

با وجود فشار اقتصادي، زير بار ذلت نمي رويم

به گزارش پايگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، آيت الله احمد جنتي پنجشنبه شب در همايش جوانان مقاومت و گراميداشت شهيد مغنيه كه در سالن همايش پيامبر اعظم(ص)مدرسه علميه امام كاظم(ع) برگزار شد، طي سخناني اظهار كرد: در اين همايش بر سيد عباس موسوي شهيدي كه بعد از 72 سال، به سالگرد شهادت او رسيديم و بر شهداي مقاومت و امام موسي صدر شهيد مفقودالاثر مقاومت سلام مي كنيم.

آيت الله احمد جنتي پنجشنبه شب در همايش جوانان مقاومت و گراميداشت شهيد مغنيه كه در سالن همايش پيامبر اعظم (ص) مدرسه علميه امام كاظم (ع) برگزار شد، طي سخناني اظهار كرد: در اين همايش بر سيد عباس موسوي شهيدي كه بعد از 72 سال، به سالگرد شهادت او رسيديم و بر شهداي مقاومت و امام موسي صدر شهيد مفقودالاثر مقاومت سلام مي كنيم.

وي اضافه كرد: مقاومت در اين نسل معجزه كرده و در جهالتي كه دنياي غرب و شرق منهاي خدا و ارزش هاي معنوي فكر مي كنند، قدرت اسلام را زنده كرد، مقاومت نشان داد كه اگر بايستيم همه قدرت ها را مي شكنيم و هيچ قدرتي نمي تواند ما را بشكند.

رئيس مجلس خبرگان رهبري خاطرنشان كرد: چهل سال مقاومت در اين كشور قدرت هاي گذشته را نابود و قدرت اسلامي را برپا كرد، همه دشمنان دست به هم دادند تا بتوانند قدرت مقاومت را بشكنند اما نتوانستند. ما به غير از آمريكا و آل سعود دشمنان بسياري داشته كه هيچ كدوم از ما راضي نبوده و مي خواستند مقاومت ايران اسلامي را بشكنند اما به نتيجه نرسيدند.

وي گفت: به ما وعده دادند كه مقاومت ها مقدمه ظهور و سربازآفريني براي ظهور است و اكنون ظهور نزديك است چراكه ما درحال جنگ با دشمنان هستيم و دشمنان تحريم ها را افزايش و نفت و اقتصاد ما را مورد تاثير قرار داده اند اما ما همچنان ايستاده و به حركت ادامه مي دهيم.

آيت الله جنتي با بيان اينكه جوانان مقاومت مشت محكم بر دهن رژيم صهيونيستي زده و آمريكا را ذليل مي كنند، تصريح كرد: آمريكا و رژيم صهيونيستي روبه افول هستند و روز به روز قدرت آن ها كمتر و قدرت ما بيشتر مي شود.

وي با تاكيد بر اينكه دنيا همه ظالم بودن آمريكا را قبول كرده و از آل سعود مظلوم كش و اسرائيل كودك كش متنفر هستند، گفت: مردم كشورهاي مختلف مقاومت گرسنگي و مشكلات مختلف را دارند اما مقاومت مي كنند چراكه پيروزي آن ها نزديك است.

دبير شوراي نگهبان از تهديدهاي دشمنان ياد كرد و گفت: دشمن در هر حالت شكست خورده است اما ما بايد بايستيم و با همه وجود خواهيم ايستاد و از هيچ فردي هراسي نداريم هر چند به ما تهمت هم مي زنند و ما را تروريست مي خوانند، ننگ بر آن ها كه مبارزان جبهه مقاومت را تروريست خوانده درحالي كه مقاومت داعش را از عراق و سوريه بيرون كرد و اكنون داعش در افغانستان و جاهاي ديگر حضور يافته كه درآنجا نيز به شكست خواهند رسيد.

وي ادامه داد: حكومت هايي كه سربازان جبهه مقاومت را تروريست مي دانند خود در حال كمك مالي به تروريست ها هستند و به خوبي نشان داده اند كه هيچ شرف و ارزشي ندارند.

آيت الله جنتي با تاكيد بر اينكه مقاومت ارزان نيست، مطرح كرد: هر چند هزينه مقاومت را خواهيم پرداخت و آرزوي شهادت در مسير جهاد را داريم و براي آن دعا مي كنيم و به استقبال شهادت مي رويم اما دشمنان از مرگ مي ترسند؛ در جنگ هشت ساله ما هيچ كسي را جز خدا نداشته و دست هاي ما خالي بود و سابقه جنگ نداشته و جوانان ما نيز جنگ ديده نبودند اما آگاهانه به روي مين ها مي رفتند چراكه به هدف ايمان داشتند.

وي با اشاره به اينكه كشورهاي مختلف در جنگ تحميلي مقابل انقلاب ايران اسلامي ايستادند، عنوان كرد: جوانان جبهه مقاومت سپاه و لشكريان اسلام هستند كه در مسير شهداي كربلا گام برمي دارند و شهدا و خانواده هاي آنان موجب افتخار ما هستند.

آيت الله جنتي با بيان اينكه اسلام بيمه شده خون شهداست، خاطرنشان كرد: جوانان مقاومت در دنيا درحال گسترش هستند و روز به روز قدرت خود را افزايش مي دهند به همين علت از دشمن هراسي ندارند.

وي با تاكيد بر اينكه جوان بايد نسبت به بيانيه اخير رهبر انقلاب اسلامي نگاهي توجه ويژه داشته باشند، گفت: اكنون فشارهاي سياسي، فرهنگي و اقتصادي بسيار است و استكبار جهاني درحال محدود كردن ارتباط ما را با كشورهاي مختلف است اما ما نيز همانند امام حسين (ع) زير بار ذلت نمي رويم و دشمن بايد بداند هر چقدر فشارها را بيشتر كند قدرت ملت ايران نيز بيشتر مي شود.

 

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 12

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 447405

  • بازديدکنندگان امروز : 172

  • کل بازديدکنندگان : 878108

پیوندها